Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasboltok, ki mit szeret?

Lovasboltok, ki mit szeret?

Figyelt kérdés
Ki melyik lovasboltot szereti jobban klp,imagine?:)
2011. máj. 18. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a KLP van, tehát ott vásárolok mert jobb szeretem a saját szememmel látni, hogy mit veszek. De ha más lenne, pl.: imagine, akkor ott vásárolnék.
2011. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
általában a Klp-be vásárolok, de az imagine-be is beszoktam menni...
2011. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Felénk csak 2 lovasbolt van, az egyik egy Anivet, ami nekem tiszta csalódás volt, mert alig volt lenn cucc és rendelni lehetett. A másik meg egy magán emberke boltja, aki innen-onnan hozza a cuccokat, pl nagylovasból, klpből. Jó az árukészlet, ami nincs, azt beszerzi.

Decatlon jó még szerintem, de ott is ki kell fogni a jó holmikat, pl hopiletet ott sose vennék.

2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Netről én klp-ből rendelek, mert ahogy tapasztaltam az a legolcsóbb. Boltból meg igazából ami van, az magánbolt, szóval van mindenféle márka.
2011. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagylovas esik útba.

Klp tetszene, de elég messze van, és jártam már úgy h kimentem oda, a világ végére, merth a neten láttam valamit ami nagyon tetszett, hát naná h nem volt, mert véglegesen elfogyott...Na azt azóta is hirdetik. És ez hónapokkal ezelőtt volt...

2011. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kizárólag nagylovas,horze. mind kettőtöl messze lakünk deh megéri ;))
2011. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
imagine!
2011. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagylovas-> bóvli, szar és ahhoz képest drága, valamit nem vállal semmire garanciát, ha valami első héten tönkrement az is a te hibád, véletlenül se a cserélik ki.

Horze->szerintem drága az árukhoz képest,de nagyon elit, szép áruház.

Imagine-> szerintem a legjobb, az áruk is kemény, de megvan a minőség, és a garancia, a legtöbb ideig az ő cuccaikat tudtam használni.

Derby-> a legdrágább, legmárkásabb ha mocskos gazdag lennék, nem mennék máshova

KLP-> hasonló minőség mint a nagy lovas, csak a klp-ben visszacseréli ha rossz, kedvesek az eladók és az áruk is a legolcsóbb (olcsóbb mint a nagy lovasé.)



Ezek az én tapasztalataim, amúgy net-ről is lehet baromi olcsón nagyon jó cuccokat venni.

Am. én nagykereskedésből vásárolok (az imagine nagykereskedelme nagyrészt), magán személyeket ugyan nem fogadnak, de cégnek (mivel nagyker.) mindent az eredeti árának kb. 50% kedvezménnyel adják. Nekem azért ez éri meg a legjobban:)

2011. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
én a horze-t.
2011. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Nagylovasban, Imagineban, Styleban, Horzeban és a Tanitában szoktam vásárolni:)
2013. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!