Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Kincsem Parkba bármikor be...

A Kincsem Parkba bármikor be lehet menni? Van belépő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
biztos van belépő, hiszen mit adnak már ingyen? Hm ugytudom bármikor bemehetsz,mivel az egy múzeum féleség.
2011. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én egy évig tartottam ott a lovamat. Nem lehet akármikor bemenni.

Ha van ott saját lovad, akkor természetesen beengednek, de mivel (sajnos) nincs állandó felügyelet a lovak mellett, ezért az istállóépületeket rendszeresen zárják, sőt, sokszor lakatolják is. Nekem volt kulcsom a mi épületünkhöz, de csak nagyon kevés embernek adnak, nehogy el tudják kötni a lovakat (a többség ugyebár versenyzik, így elég értékes jószágokról van szó).

Van egy "személyzeti bejárat", ott csak a tulajok és az idomárok, edzők, ott dolgozók mehetnek be. Az mindig nyitva van.

A "publikus" bejárat viszont nem. Ott sosem voltam, de tudom, hogy azt rendszerint csak a versenynapokon (szombat és vasárnap) tartják nyitva, mert hát a Kincsem Park mégis csak egy versenypálya, így logikus, hogy a kapu is csak a versenyek idejére nyílik meg a nagyközönség előtt. Szombaton ügető van, vasárnap galopp, ha jól emlékszem. De ezt már tavaly is állandóan csereberélték, úgyhogy sajnos nem tudom, hogy jelenleg mi a felállás...

2011. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van valahol Tápióakárhol is egy Kincsem park, ahol Kincsemet tréningezték, meg van pesten a versenypálya.

Te melyikre gondoltál?

Mert az első a Tápióakárhol levőre, a második meg a pestire...

2011. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a pestire gondoltam. és csak bemenni és sétálni is csak hétvégenként lehet? És mennyibe kerül egy pl. szombati belépő?
2011. máj. 22. 12:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mit szeretnél ott csinálni?
2011. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok még ..

Csak azért kérdezem, mert sokan nem értik meg, hogy ez nem valami játszótér, vagy falusi vásár ahol kedvedre szórakozhatsz. Én ott dolgozom vagyis segítek.

2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kinga20x válasza:
és a futásokra mennyi a belépő? azt hiszem juni 4.-én lesz galopp és kiakarok menni megnézni. Tudtok valami árat mondani?
2011. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam legutoljára, akkor ingyenes volt a belépés.
2011. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok. csak annyira kíváncsi vagyok milyen belülről és szívesen benéznék. Nincs semmi titkos dolgom ott, ne izgulj! :DD
2011. máj. 22. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:

13:03-as vagyok.

Én is annyi idős vagyok mint te amúgy. Ha ez a szándékod akkor oké, csak tudod sok kis csitri ki akarna járni, hogy villoghasson, és ezt nem szeretem ezért írtam.

2011. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!