Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 évesre rárakhatom a nyeregal...

1 évesre rárakhatom a nyeregalátétet?

Figyelt kérdés

mivel tudom rögziteni?

azt szeretném hogy megszokja legalább ezt


2011. máj. 23. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Voltizshevederrel tudod rögzíteni, de csak szép fokozatosan szoktasd hozzá, ne húzd meg soha nagyon, csak először a legbővebbre tedd, aztán szépen lehet mindig húzni jobban. Nehogy hevederiszonyos legyen. Egyébként 1 évesen felesleges még rátenned, elég 2-2,5 éves kora körül hozzászoktatni.
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

rárakhatod, de még nagyon gyerek.

Te se vittél 3 éves korodban iskolatáskát, nem írtál leckét.

2011. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igy legalább megszokja hogy rá teszek dolgokat,egyébként oviba engem tanítottak olvasni már :)
2011. máj. 23. 16:41
 4/12 anonim ***** válasza:

jó, én meg tudtam olvasni oviban.

Rárakni rakhatsz, de sztem rögzíteni felesleges.

2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én se maradtam hülye,megtanultam gyorsan
2011. máj. 23. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Rárakni rárakhatod, de előtt hagyd ismerkedni vele. Ne akard rögzíteni, egy balul sikerült eset után nagyon nehéz lesz újra megbarátkoztatni vele. Esetleg kisebb pléddel is próbálkozhatsz, hogy szokja a takarást, de még egy évig hagyd békén a komolyabb dolgokkal. Már az is nagy dolog, ha elviseli, hogy a hátán van.
2011. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha együtt van még az anyukájával, akkor a mamit nyergeld fel, és utána ballagj oda a csikóhoz, simizd meg a hátát, mutasd meg neki a takarót, simogasd meg azzal is, és végül teljesen természetes, laza mozdulattal csúsztasd rá. Közben dicsérni kell. Így egy jófejű csikó felfogja, hogy nem bántják, és a mamával is ugyanaz történik.
2011. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


ma kirobáltam,csak lehet csikizte a hátát mert ugy csinált mint amikor a légy rá száll :)

megmutattam neki és lassan ráteritettem,olyan nyugisan végig állta,hihetetlen :) jó fej csikóm van asszem :)

hétvégén az anyját ki viszem terepre :) már külön vannak,nem lesz baj :)

2011. máj. 24. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 1 éves lovam. Csak hát csődör és elég kabóca. Már azt sem bírja szó nélkül, hogy tisztítom. Meg próbáljam vagy inkább hadjam?
2011. máj. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kötőféket raktál már rá?

ha még nem akkor azt tanítsd meg neki,meg a lábát feladni,ilyenek.

én már felraktam a csikóra a nyeregalátétet,kisangyal volt :) bár ő kanca :D

2011. máj. 31. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!