Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt a hibámat hogyan lehetne...

Ezt a hibámat hogyan lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés
1 év lovagolok. Az nem olyan sok szóval nyilván lehetnek még hibáim. Az az egy nagy hibám van hogy amikor vágtázok a lábam kileng meg nem marad a kengyelnél. Ha szorítom jobban a lábam, akkor elvesztem az egyensúlyom, és ugyan ez van ha a sarkamat akarom jobban leszorítani.
2011. máj. 27. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár alkalom erejéig ülj vissza futószárra és egy oktatóval vagy egy edzővel javítsátok ki. Nem gáz, még a profik is visszaülnek néha. Illetve lovagolj kengyel nélkül szabadon, majd újra kengyellel. Arra figyelj, hogy ne nehezedj bele túlságosan, vagyis ne kengyelből lovagolj.
2011. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mondták nekem hogy üljek vissza futószárra és átnézzük a hibáimat! Úgy veszem észre hogy a vadászvágta normális ellenben a munkavágtában olyan vagyok mintha szőrén ülnék, független vagyok a kengyeltől! :))
2011. máj. 27. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen lábszárvédőben lovagolsz? segíthet valamelyest, ha bőrt használsz, mert az jobban tapad, vagy bekened ilyen ragasztóbalzsammal [link]
2011. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bőr a lábszárvédőm igen!
2011. máj. 28. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
bőr a bőrhöz nem tapad!inkább vegyél decathlonost ,ami olyan mintha szőrös lenne.sokat segít
2011. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
ez tévedés. a fouganza meg elég gyenge minőség
2011. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát eredetileg a bőr kicsit szőrösebb bevonatú volt...azóta ez lekopott.. :/
2011. máj. 28. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasított bőr lábszárvédőm van. Ez ülés hiba lesz, futószáron javítható.
2011. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!