Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gödöllőn és környékén ingyen...

Gödöllőn és környékén ingyen lovaglási lehetőség?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nincs a lóra ideje , vagy bármilyen lovas munkáért cserébe. 17 éves lány vagyok , 4 éves korom óta lovagolok. Az utóbbi 2 évben nem lovagoltam , de 10 évig folyamatosan. Voltam terepvezető , oktattam is a lovaglást.
2011. máj. 28. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ingyenes nincs
2011. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
munkáért cserébe
2011. máj. 28. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Ingyenes sehol nincs, munkáért pedig csak úgy adnak a legtöbb helyen, ha nem alkalmanként mész, hanem rendszeresen ott dolgozol. Amúgy legegyszerűbb lenne a lovardákat végigtelefonálni és megkérdezni.
2011. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ,hogy rendszeresen . Kiskunmajsára megyek le most nyáron terepvezetőnek és oktatónak. Mondjuk ott jól ismerem a tulajdonost. Csak kíváncsi voltam , hogy itt Gödöllőn van e ilyen. Mivel magántanuló vagyok ezért suli időben is tudok menni, ezért kérdeztem.
2011. máj. 28. 16:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van tapasztalatod, és kapsz ajánlásokat is akkor biztos meg lehet beszélni :D
2011. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát van egy lovarda Szadán a Margita utcában, asszem az a neve(biztosan ismered. Lehet hogy ott van. Nem biztos. (:
2011. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jön össze...4évesen elkezdted,10 évig..akkor voltál 14 az utóbbi 2 évben nem lovagoltál..nekem ez csak 16.Akkor egy évig kómában voltál vagy mi?
2011. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam 10et mert ugye nem pontosan 4 éves szülinapomon kezdtem el lovagolni , meg azért mert Júliusban leszek 17, ezért kerekítettem. Nagyon sok időd lehet ha ilyenekbe belekötsz...
2011. máj. 29. 11:13
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha ennyire érdeklődsz akkor szívesen kiszámolom neked hónapra pontosan.
2011. máj. 29. 11:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán menne. Egyébként a Pataki ménesben Kecskeméten kérdezd meg vagy Tiszakécskén Varga Karcsinál valamelyik tuti megy.
2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!