Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepre elég a sima ínvédő...

Terepre elég a sima ínvédő vagy fásli? Melyiket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

magyar félvéremmel mennék terepre,csak elöbb kérdezgetek mást is! :)

18/L


2011. máj. 28. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább ínvédő, ha esetleg ugratni is kell jobb
2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ínvédő! ha nem muszáj feleslegesen ne fáslizd
2011. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ h hány éves, és h milyen a talaj. Egy fiatal, teljesen ép lábú lónak elég egy jól tartó ínvédő. De én pl olykor befáslizom a 11 éves heréltem lábait, mert nálunk néha nagyon mély a talaj, vagy csúszós, és a szívügyem a lábai épsége. Szval úgy vagyok vele, hogy a fásli jobban tart mint az ínvédő, és kisebb az esélye, hogy kimegy az ina. De szigorúan munkafásli, alátéttel, nem az a gumis v más néven elasztikus, ami beteg inakhoz való. :)
2011. máj. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baj a lábával, és nem Hubertusz-lovaglás szintű terepre mész (sok és bolond vágtával, sok ugrással, kitudjamilyen-talajra-érkezéssel), akkor tök felesleges akármit is tenned rá.
2011. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"akkor tök felesleges akármit is tenned rá" ez hülyeség. Invédőt mindig rakj rá.

"De szigorúan munkafásli, alátéttel, "

Alátet ugyan mi a fenének raksz? Munkafáslihoz nem kell alátét, nem is áruljak vele.

2011. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!