Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonos gumi lovaglócsizmá...

Decathlonos gumi lovaglócsizmát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsó, 4000 Ft alatt van.

Szerintetek megvegyem?

Még soha nem volt lovaglócsizmám, csak nemrég kezdtem el lovagolni.


2011. máj. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem megéri :)
2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri.Nekem olyan van..egy kicsit meleg,néha beleizzad a lábam,de ha lovaglócipőt veszel(az drágább is) az is ugyanígy beizzadhat.
2011. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is decathlonos csizma, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Én 6 éve lovagolok, abból 3 évet ezzel a csizmával paciztam át. Hiába volt olcsó, eddig nagyon is jól bírja a gyűrődést. :)
2011. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy drágább lovagló gumicsizmát próbáltam ki, nekem nagyon nem jött be, sokkal jobban szeretem a lovaglócipő+lábszárvédő párosítást.

Próbáld ki, max ha nem tetszik, eladod.

2011. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ára van, viszont 2 nagy hátránya: nyáron meleg, forró, beleizzad a lábad, ősszel télen pedig hideg. Én a sajátomat már csak trágyázásra használom, helyette lovaglócipő+ lábszárvédő kombó van, előnye, hogy pl nyáron le tudod venni a hopiletet, nem olyan meleg.
2011. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig rühelltem a gumianyagú lovascsizmát. Meleg, formátlan, nem veszi fel a lábad alakját, plusz kényelmetlen is.

Ha bőrcsizmát nem akarsz venni, akkor és is a jodhpur-cipő + hopilet párosítást javaslom.

2011. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!