Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megmondanátok minden olyan...

Megmondanátok minden olyan cuccost ami kell egy lónak?

Figyelt kérdés
Vennék egy Amerika Ügetőlovat.:) Letudnátok írni,hogy mi minden kéne neki?És,hogy mennyibe kerül átlagba egy ilyen ló.Előre is köszi.
2011. máj. 31. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
havi 100at bekajál egy olyan dög!
2011. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és csikó-t vennénk fiút.*-*
2011. máj. 31. 16:10
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem hogy menyit eszik -.-'

Képzeld tudom mert ismerősömnek ilyen lova van -.-

2011. máj. 31. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézegess lova weboldalakat, hogy mik kellenek neki de ajánlom h ne ott vedd meg mert neten általában drágább és nem tudod milyen a minősége. De ha elmész egy lovas boltba ott is nyugodtan megkérdezheted! Azt h mennyibe kerül nem tudom, de nézd meg a lovasok.hu-n ott biztosan találsz!

Jah és csak egy jótanács, ne itt kérdezgessed, hogy mi mennyi stb.. Néz körül egy pár weboldalon, vagy lovasboltban sokkal több értelmes információt fogsz kapni!;)

Remélem segítettem valamennyit:) üdv

2011. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ha egyik ismerősödnek olyan lovai vannak mért nem tőle kérdezed meg?:)
2011. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze,hogy segítettél.:)

Köszönöm.^^

Hát és igen a lovas bolt nem jutott eszembe..:|

Pedig itt a Decathlon egy köpésre tőlem.:$

2011. máj. 31. 16:13
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert nem a közélbe laknak.:)

Hanem 2 órára legalább.:|

És nem nagyon tartjuk velük a kapcsolatot.:\

De lehet,hogy találkozok velük és megkérdem:)

2011. máj. 31. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:

alig 10 ilyen kérdés volt mostanában.

A fút lovat csődörnek hívják, amég van heréje, utána heréltnek.

Nem tudjuk h mire akarod használni, egyébként meg ha nem tudod h kb mire van szüksége, akkor inkább ne vegyél.

Ha meg kb tudod, akkor nézz körül netes lovasboltokban.

Bár inkább vegyél használtan, az olcsóbb, és ki lehet fogni nagyon jó cuccokat.

2011. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.*-*
2011. máj. 31. 18:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Otthon tartanád, vagy bértartásban?

Csak mert ha otthon, több dologra is szükséged lesz az istállótokban (pl. szénaháló, önitató, stb.)


Amúgy szükséged lesz ápolóeszközökre a lovad csutakolásához (patakaparó, sörényfésű, műanyag v. gumis vakaró, gyökérkefe, stb.), gondolom, ezeket nem fontos mind felsorolni. Ha már saját lovat veszel, biztosan eleget tudsz a témáról.


Ezen kívül szükséged lesz szerszámokra a lovagláshoz és a ló vezetéséhez, kikötéséhet; nyereg, kantár, zabla, izzasztó, kötőfék, vezetőszár, futószár, ostor, stb.

Gondolom, nagyjából ezek is mennek fejből.


Írj egy listát, hogy pontosan mire is lesz szükséged, és utána ülj le nézelődni a gép elé vagy akár menj el személyesen is egy-egy üzletbe. Rengeteg lovasboltnak van webshopja, válogass közülük, de ne neten rendelt, mert úgy drágább. Csak nézz körül, és írd fel, amire szükséged van, de utána a dolgokat már jobb személyesen beszerezni. Szerencsére a legtöbb ilyen bolt honlapján a termékek árral is fel van tüntetve, így nagyjából az összeget is meg tudod majd saccolni, hogy mennyibe kerül minden felszerelés.


Ja, és a Decathlont nem javaslom. Vannak persze termékek, amiket megéri onnan beszerezni (nyeregalátét, ostor, kötőfék, vezetőszár, esetleg ápolóeszközök, amik nem is rosszak, viszont sokkal olcsóbban megveheted, mint egy rendes lovas szaküzletben), de ha rám hallgatsz, nyerget például nem onnan veszel.


Remélem, tudtam segíteni. :)

Sok sikert a pacihoz!

2011. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!