Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet találni olyan...

Hol lehet találni olyan lovardát ahol a bértartás 20 000 alatt van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mostanában nincs 20 000 alatt de azért próba szerencse ! Vagy ha valaki tud olyan aki egy kicsit megtudná nekem akciózni kérlek!
2011. jún. 1. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valahol biztos van,deh azok általába ridegtartás no edzőpálya,körülmény se az és az oktatás se. deh te tudod :)
2011. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaja ! XD köszi
2011. jún. 1. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehol! Aki 20 alá ki tud hozni bértartásban egy lovat... én láttam már ilyet, 15 ezer volt egy hónap, de a lovak csontsoványak lettek és meg is szűnt ez a dolog.


30 alatt nincs nagyon, esetleg háznál magánistállóknál lehet kérdezősködni, ahol van ló, hogy tartanának-e, de kb ott is 20-25 ezer a minimum egy hónapra (ha otthon tartanád magadnak akkor se jönnél ki olcsóbban), viszont pl pálya nincs, se oktató vagy edző ha esetleg arra lenne szükséged. Mi félridegbe tartjuk a lovainkat, de kapnak rendesen zabot is, mert munkában vannak.


Akciózni nem fog senki, mert ha elmegy a híre akkor a többi lovas jogosan háborodna fel, hogy XY-nak miért olcsóbb egy 10-sel a bértartás. Ehhez valami jó ismerős kéne, de akkor is mélyen kéne hallgatnod, hogy mennyibe is tartod. Vagy fel kell ajánlanod, hogy a te lovad is mehessen a bérlovasok alatt esetleg iskolalóként, de ha én ilyen helyzetbe kerülnék sose választanám ezt, mert szanaszéjjel ülnék a hátát és tépnék a száját.

2011. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson lovat tartani ha nem szánsz/tudsz rá havi százat áldozni!!! Ne légy felelőtlen.

Mindkettőtöknek szenvedés volna a vége.

50 egy átlag bértartás de 70-80 a "jobb hely".

30-ból akkor tudtam kihozni CSAK a kajájukat amikor 17 lovam volt és nagy tételben vásároltam szénát meg takarmányt,Szlovákiába mentem zabért stb.

Napi 700? benne a lovász és egyéb rezsi arányosan? KÉPTELENSÉG !!! Aki ilyet ígér az egy lelkiismeretlen hazug. Akció?? Ez egy érző lény,egy hús-vér állat,aki társad,BARÁTOD (?) nem a Tesco Kicsilány !

2011. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha állatorvost kell hívni mit csinálsz??

Alkuszol?

Ha nyolcvanért kezeli?!

Ha nagyobb baja lesz?

Leadod egy vágóhídon akciós lókolbásznak???

Nem lehet számokban gondolkodni pláne "olcsó" jeligére.

Egyik csikóm szöget nyelt,sipollyá ágyazódott az állkapcsában

Az Üllői klinikán 400 000 (négyszázezer) forintba került a műtét. Egy félmilliós lónál.

De semmi nem számított csak egészséges legyen ismét.

Ilyen hozzáállással tarts inkább kutyát.

2011. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

01:02-es válaszoló!


Te merre laksz, hogy 50 a normális bértartás? Pest környékéről hallottam ilyen horribilis árakat.

Én vidéki vagyok, itt lakok a Dél-Dunántúlon, és egy frissen épült teljesen felszerelt lovardába, korrekt pályával, lovásszal, bőséges takarmánnyal, nagy legelővel együtt 30 ezer/hó a bértartás.

Errefelé ha valaki 50ezer/hó körül tartaná a lovát az igazán luxus helynek számítana.

Otthon tartva nekem kijön nyáron 20-ra télen 25re és mindene megvan, még kicsit dagi is :)

2011. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szentendrén lakom.

Az itteni lovaim 60-ért vannak az ESZES istállóban.

A csákváriak 50.-ért.

Az egyik Barátnőmnek lovat ajándékoztam,korrekt hellyel együtt. Azért 87.500-at fizetek Dunaharasztiban a Mustang Lovasklubban.

Vidéken sem olcsóbb a szemestermény mint Pest megyében.

Lehet,hogy a szénát kalákában,baráti körrel olcsóbban meg lehet úszni (ami szintén relatív mert egyeztetni kell a tulajjal,levágni,forgatva szárítani,szállítani - szóval van vele gond és meló gazdagon)de ez nem minden.

Körmözés,patkolás? Állatorvos? Változatos vitamindús étrend?Havi 20-25-ből?? Amikor egy kiló alma 500 az Auchanban és 300 egy kiló sárgarépa a Lidl-ben mint legolcsóbb beszerzési források?

Le a kalappal,gratulálok.

Te valamit nagyon tudhatsz amit én nem.

Irigyeljük egymást,van miért.

:o)

2011. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan helyet ismerek Szentendrén, ahol rideg tartásban vannak a lovak 25.000-ért. Estére be vannak zárva, napközben kint vannak, legelésznek, "játszanak".

De 20 alatt én is csak ismerősnél találtam, ahol annyit kell fizetnem, amennyit a lovam eszik.

2011. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

A katonai lőtér és a Visegrádra vezető út közt van egy kb. 10 hektáros legelő.

A volt rakétás laktanyával szemben van néhány fóliasátor,az mellett tudsz odajutni vagy az Izbégre kanyarodó útkereszteződéstől számított kb.100 méter után a fatelep mellett.

Egy idős bácsinak van ott vagy 10 lova (köztük egy 2-3 hónapos kiscsikó) évek óta ridegen tartja őket.

Vele próbálj egyezkedni,jófej az öreg.

A nevét sajnos nem tudom.

Ha végképp nem találod akkor a katonák segítenek vagy a melegháznaknál érdeklődj.

Sok sikert!

2011. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Merre laksz? Mert így elég nehéz helyet ajánlani...
2011. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!