Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pest megye Szigetszentmiklós...

Pest megye Szigetszentmiklós Szigethalom, akár még Tököl (de ez már vésztartalék) találok olyan lovardát ahol olcsó a lovagoltatás?

Figyelt kérdés

pls. olyan írjon aki tudja az árakat (v sejtése van) és tud vmi elérhetőséget írni max 2500 Ft/ óra


Tudok lovagolni 2 éve jártam csak abba hagytam anyagi problémák miatt. lovagoltam már be lovat (bnőm lovát) szóval jó lovas vagyok. most lehet belekéne rázódnom mert vagy fél éve nem ültem lovon. arra gondoltam h heti 2x lemek mert most se vagyunk olyan jól anyagilag de LÁTVÁNYOSAN jobb. esetleg 3x.


Voltam olyan helyen ahol az oktató bunkó volt stb...


Ilyet ne írjatok!


Olyan helyre megyek ahol makrancosabb lovak is vannak, szeretek problémás lovakkal dolgozni.



Köszönöm! (az értelmes válaszokat)


2011. jún. 6. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

te tudsz? megoszthatnád a nagy titkot

egyébként lovasember ilyet nem mond, ha valaki egy kicsit is tud már lovagolni rájön hogy nem mondhatja hogy tud..ha érted mire gondolok..

2011. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés -.-
2011. jún. 6. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__1801334-van-pe..


Ezt a kérdést én írtam ki, hátha a soroksári nem lenne olyan messze tőled mert én azt találtam 2800ft-ért.

Tudom nem Pesten kerestél de ezt a környéket nem ismerem.

2011. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! :D
2011. jún. 7. 16:27
 5/9 A kérdező kommentje:
A Nyiharda hanyadik kerületeben van? úgy rémlik hogy 23. de nem biztos :/ (soroksár) mert még szigethalmon lakom, és költözünk majd csepelre (21.ker) szóval az esetleg szóba jöhet. két kert. végig autózni mennyi idő kb?
2011. jún. 7. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Második komentelő vagyok. Hát autóval sajnos nem tudom mert csak BKV-val közlekedek és a kilenc kerületből durván nekem egy 40 perc a várakozási idővel együtt. De nem tudom pontosan mert még nem voltam ott csak tervezem.

Honnan szeretnél menni?

Most nézem 23dik kerület.

[link]

Ha mennél előbb mint én tudnál nekem írni, hogy milyen volt mert ha minden igaz én csak 17-én fogok tudni menni ez sem biztos attól függ, hogy a párom hogy dolgozik, hogy a 7 hónapos babámra tudjon vigyázni.

2011. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
húú én valamikor nyáron de az se biztos :S áruljuk a házat, ki tudja mikor adjuk el. csepelre költözünk és onnan kéne mennem ^^ addig meg szigethalmon nagy- nagy ritkán 2 havonta egyszer bnőm tanyáján lóra ülök... de az kevéés :S köszi A választ! :) és ha úgy alakul hogy szigethalomról ki mek akkor mindenképpen leírom ^^
2011. jún. 7. 20:31
 8/9 anonim válasza:
Én a nyihardába jártam 5 évig.. 23.ban van..és a helyedben nem mennék le, én is azért jöttem el onnan, mert nem megfelelően oktatnak, egyáltalán nem biztonságosan. alig tanítják meg a gyerekeket lovagolni és már egyedül mehetnek mindenfele.a lovakhoz sem értenek annyira, mindig van ott beteg ló (nincs olyan hónap, hogy ne menne a doki)amig élt a tulaj addig viszonylag jó hely volt, szerettem oda járni, minden hétvégén lent voltam, nyáron minden nap.. de az utóbbi pár évben nagyon megromlott az a hely..
2012. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 1Dorothy válasza:
Szia! Kérlek keress fel engem ! van valami ami tetszene szerintem! :) irj itt uzenetet,koszi :)
2016. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!