Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy szoktassam le a pónimat...

Hogy szoktassam le a pónimat erről? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ha kimegyek hozzá a legelőre/karámba és beakarom hozni fél órába telik mire megfogom... már mindent megtettem... egy idő után megtudom fogni, de azért fárasztó minden egyes alkalommal eljátszani ezt. Kérlek segítsetek, hogy tudnám megoldani ezt a problémát?
2011. jún. 7. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nincs ilyen, mert ha kimegyek a legelőre azonnal odajön. Viszont ahol lovagoltam régebben ott az volt, hogy ha ezt csinálta a ló, akkor nagyon megverték érte és másodszorra nem merte megcsinálni:S

Az ilyen verések miatt jöttem el onnan.(mert mindenért megverték őket, ha rászólt a lóra hogy "Pálma"(pl) és nem tudta a ló kitalálni, hogy mit akar a tulaj egy vastag karót szétvert a fején) Egyébként próbáld meg répával, almával vagy valamivel. Ha nem megy akkor nem tudom mit csinálj, nekem odajön. Mondjuk nem csak akkor megyek ki, hogyha lovagolni akarok, sokat vagyok kint nála és mindig viszek magammal valami nasit neki, talán ezért jön oda:)

2011. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a komit xĐ
2011. jún. 7. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Szívesen hugi♥:)
2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és remélem tudod, hogy melyik "lovardáról" beszélek:/
2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen...:S:S
2011. jún. 7. 18:32
 6/13 anonim ***** válasza:

ajaj, azt hiszem én is sejtem...

Tolna megye?

2011. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Menj ki hozzá a karámba csak úgy, anélkül hogy bevinnéd. Foglalkozz a többi lóval, card le a fejét. A lovak roppant kíváncsi állatok, előbb-utóbb baromira érdekelni fogja, mit művelsz. Amikor odamegy, simogasd meg, és sétálj el.

Ne mindig csak akkor menj ki a karámba, ha dolgozni viszed.

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen Tolna...
2011. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszii. :) legközelebb kipróbálom :) am igen Tolna megyek.:) te melyikre gondolsz?
2011. jún. 7. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretném mindenki előtt szidni, mert sokan ott jól érzik magukat, meg van aki olyan helyet keres.

Magánban.

2011. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!