Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tetszik nektek az a...

Hogy tetszik nektek az a lónév, hogy Holly?

Figyelt kérdés
Esetleg egy koromfekete furiosonak (kanca) csillaggal a homlokán, tudnátok neki nevet adni?
2011. jún. 8. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hanna. Ez jutott eszembe.
2011. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Holly?Tetszik!Nekem a nyár,a felszabadultság és a boldogság jut eszembe róla!
2011. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Holly fekete furiosonak szerintem szép név ez olyan felszabadultnak tűnik szerintem nagyon jó választás lenne!! :)
2011. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én személy szerint a Holly-t sárga kancának adnám ,de te döntésed.egyébként szép név.az egyik könyvemben is Holly a neve a tenyészkancának. :)
2011. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt annyira nem értem...

Miért nem tud mindenki egyénileg nevet adni a kedvencének?

Ha nekem lehetne lovam, én biztos magamtól választanék nevet, azt ami nekem tetszik és ami illik hozzá.

Ha más ad nevet más lovának, az már olyan...na mindegy.

2011. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondjad nyugodtan, kíváncsi vagyok a véleményedre. egyébként így is-úgy is Holly lesz a neve, csak kíváncsi voltam hogy ki milyen nevet adna neki. És egyénileg adok neki nevet, mert mikor megláttam, egyből ez a név ugrott be.
2011. jún. 8. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ...amúgy félre ne értsd nem veszekedni akartam vagy ilyesmi.

Csak szemet szúrt, hogy az utóbbi 1hónapban rengeteg ilyen kérdés volt, hogy milyen nevet adjon a lónak? Vagy pl, hogy milyen színű felszerelés illik hozzá? stb..

És erről csak az a véleményem hogyha már lehet lovad, akkor élj a lehetőséggel és nevezd el úgy ahogy TE szeretnéd, és szereld fel ÚGY ahogy TE szeretnéd. Hiába hogy mondjuk mások, hánynak a rózsaszín dolgoktól de ha valaki a saját lovát úgy szeretné látni, akkor hagy tegye már meg. :)

( Ez már nem annyira idekapcsolódott, csak így ez a dolog idegesített.) :)

2011. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na eben egyet értek veled.. szerencsémre igen kreatív vagyok így öltözködésileg, rengeteg embernek tetszik, ahogyan öltözködöm, így a lovas felszereléssel sem lesz gond, de természetesen az árának és a minőségének jelentősége előnyben van, mint hogy hogyan nézzen ki. Ráadásul szeretném, ha neki is kényelmes lenne :D
2011. jún. 8. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszoló, nem azt kérdezte, hogy te mit adnál neki, hanem hogy amit Ő adott, az jó-e, vagyis saját maga döntötte el..
2011. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!