Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen beceneveik vannak a...

Milyen beceneveik vannak a lovaitoknak?

Figyelt kérdés

Becenevekre lennék kíváncsi, hogy ki hogyan szólítja a lovát, és miért. :D Ha tartozik hozzá valami vicces/megható történet, azt is szívesen olvasnám. :)


Ja, és a pacitok RENDES NEVÉT IS írjátok már le a becenevek mellett, ha lehet. :) Köszi!


2011. jún. 8. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
egy kisbéri kancám van, Petra az eredeti neve, de én Bocinak hívom. Kis dagii naagy fülekkel. Igazábóls emmi extra, de midneig azt mondom neki, hogy Boci. Aztáán van egy shetlandi × falabella kiscsikóm (2,5 éves) Góliát a neve, de mindig Törpének hívom vagy aprótalpúnak vagy valami hasonló.:D
2011. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolly lovamat régebben Dollcsinak, Dojjinak és Dollkának becéztem, de amióta megszületett a csikója, inkább őt becézgetem. Neki két neve van, Akác Zéta, ha valaki kérdezi akkor az Akác névvel mutatom be, mert az valamennyivel érthetőbb, de én Zétusnak szoktam hívni. :))
2011. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


Saját lovam nincs, de ahol tanultam, volt egy magyar sportló csődör, eredeti neve Mátrix volt, de mindenki Gyulának hívta :)). Egyszer meg akarta enni a hajamat széna helyett :))))

2011. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy nóniuszom, fekete, Danubius, röviden csak Danu-nak vagy Betyárnak hívom. (Több barátom kezéből is simán kilopja az almát, répát, szal érti a szakmáját :) )


Volt egy deres welshem, Titanic, de általában Morgónak meg Macinak hívtam, mert olyan dühös pillantása volt :)

2011. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nincs lovam de volt 1 kedvencem Blokád mi mindig csak Blokinak és Bloxornak neveztük olyan ari volt
2011. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mónikának hívják az enyém, de nem szeretem ezt a nevet, úgyhogy Monának hívom, az olyan szép :))
2011. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves a pacóm eredeti neve de lehet belőle Kedvus Kedvike Kedvenc vagy ilyesmi! ;)
2011. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diamond's master ***** válasza:

Nekem egy Diamond nevű lovam van, és egyszer valaki azt mondta, hogy nehéz lehet becézni. Őszintén szólva kinevettem. Ha nem is a nevén becézed, de kitalálhatsz neki valami jó becézést, ami illik rá.

Diamond -> Diami, Hafi, Muffy, Kicsilány, Babaló

Hát igen.. nekem lenne egy megható történetem a Babaló becenevéhez. Egyszer kiugrott a karámból a többi ló után, mert rossz volt a kapu. Kerestük mindenhol, de mindig elkerültük egymást. Nem is tudtuk, hogy ő haza akar jönni. De hazaért, mire mi reményvesztve loholtunk vissza a lovardába. Rögtön odavágtázott hozzám, és odabújt. ^^(L) Olyan volt, mint egy kisbaba. Ezért hívom így. :)

2011. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!