Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felnőtteknek létezik lovastábor?

Felnőtteknek létezik lovastábor?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem lovagolni felnőtt fejjel, és szeretnék elmenni idén nyáron lovastáborba. Ha tudtok nekem ajánlani bárhol az országban, szívesen veszem.
2011. jún. 9. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Perzse hogy létezik!Vannak felnőtteknek is elég sok helyen,csak drágább egy kicsit mint a gyerekeknek.Érdemes utánanézni,biztos lehet találni!
2011. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

úú, az van előttem, hogy meglett férfiak nemezelnek meg pingálnak a kifestőkönyvbe :D


nade most komolyan, szerintem nem kell ahhoz tábor, hogy tanulhass. akár minden nap is kimehetsz lovagolni, talán még olcsóbban is megúszod. ha kimész egy-két órával előtte, akkor talán meg is engedik, hogy leápold, felszereld a lovat. egy táborban sem foglalkoznak többet a lovakkal.

2011. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"tán megengedik, hogy foglalkozz a lóval" én megfordultam már pár loviban, de eddig csak 1 helyen adtak alám nyergelt lovat, mindig mondták, aki lovagolni akar az le is pucolja és felnyergeli, mert ez is hozzátartozik. Az első pár alkalommal segítenek, meg nézik, hogy mennyire vagy figyelmes, nem-e rontod el.

Szerintem is jobban jársz, ha inkább veszel egy 10 - 20 alkalmas lovasbérletet, olcsóbb is és még többet is vagy lovon, mint egy táborban, mert ott kb napi 1-2 óra lovaglás van, aztán a többi döglés, esetleg strand. Ha intenzíven jársz, nagyon sokat lehet fejlődni.

2011. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár ez is főleg gyerekek részére van kitalálva, de a szervezők (20 fő), között sok a felnőtt is, és mi inkább a családias légkört részesítjük előnyben és a jó lovasoktatást. Egyáltalán nem éreznéd rosszul magad, mint felnőtt, ugyan úgy a szervezők is lovagolnak majd. A táborban eredményesen versenyző dij és ugrólovasok fognak edzéseket tartani, tudásszintnek megfelelően. A tábor Erdélyben a Kárpátok aljában lesz (kifejezetten csak magyar résztvevőkkel, magyarországról, magyar versenylovakal), fantasztikus környezetben, jó programokkal. Ha olyan lovastábor érdekel ahol a lovastudásod úgy fejlődik mintha egy edzőtáborba mennél, családias környezetben, gyönyörű tájakon akkor én ajánlom ezt: [link]


Itt megtalálsz mindent, bár még elég gagya az oldal:)

Bár lejárt a jelentkezés, de még nyugodtan jelentkezhetsz ha felhívod a szervezőt. Ha a lovaglás mellett világot is akarsz látni akkor ez neked való:)

2011. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Airport Ranchon mintha láttam volna, hogy csinálnak napközis tábort felnőtteknek is. A honlapukon nem láttam feltüntetve, csak azthiszem a facebookon volt. Én is úgy elmennék!!! (33 évesen!, csak ott van még egy lassan 3 évesem is, akit nem tudnék hová passzolni). Olyat is kitalálhatnának, hogy gyerekkel együtt is lehessen menni! És persze ottalvósra gondolnék.

Azért teljesen más egy lovasbérlet és egy tábor! A lovasbérlettel lelovagolod az órádat, aztán viszont látásra, jöhet a következő! A tábornál pedig sokminden másra is megtanítanak, több időt szánnak az emberre, hiszen az akkor arról szól.

Ha találsz valamit, kedves kérdező, akkor engem is értesíts! Köszi!

2011. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én 34 éves vagyok, ráadásul kezdő lovas. :)

Az Akadémia Lovasiskolában láttam felnőtt lovastábort, sajna nem bentlakásos, de erősen gondolkodom rajta, hogy elmegyek. :)

2011. jún. 15. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahol én lkovagolok,minden évben van FELNŐTT tábor! BENTLAKÁSSAL!!!!!!

Hódmezővásárhely 6800.Dél-Alföldi Lovasudvar

Zrínyi utca vége.Nagyon jó hangulat szokott lennni:)!

www.lovas-sport.hu

2011. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!