Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri a decathlonból lovas...

Megéri a decathlonból lovas felszerelést venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is nadrágot szeretek ott venni, azok jók.

Vettem nyeregalátétet, amit megbántam, mert nem passzol a nyergemhez, pedig más nyeregalátétnél ilyen problémám még nem volt.

Pálcát, pucolócuccot, nyalósót is vettem, azok is jók. Még kantár is van, ami tetszik.

De nyerget biztos nem vennék ott, meg ínvédőt sem. A komolyabb cuccokat KLP-ben, Nagylovasban vagy használtan veszek.

2011. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen nyeregalátétem van: [link]

és nagyon szeretem.

Nadrágom is van, hamar kopik, de kényelmes. Annak aki nem napi rendszerességgel lovazik, ezesteg több nadrágja is van, annak jó.

Több cuccom még nincs dechatlonos, de ismerősömnek pl kantárja van, nincs vele baja.

Ja meg cipőm van, az egyszerűbb fajta bőr.

Elég régóta nyúzom, nincs baja, elmegy.

2011. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 emlya válasza:
Kérdező, köszönöm a válaszod. :D
2011. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A Nagy Lovas boltot senki nem említi! Szerintem az is jó bolt, és nem csak rendelős. Jujj, de jó is oda bemenni!

[link]

Nekem is Dechatlonos nadrágom van. Nagyon szeretem! A lábszárvédőjük sem rossz, bár már egy ideje gondolkodom, hogy csináltatok magamnak.

2011. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. jún. 21. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!