Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki miben megy lovagolni ilyen...

Ki miben megy lovagolni ilyen melegbe?

Figyelt kérdés
Van egy gondom az hogy most,ebbe a melegbe nagyon beleizzad a lábam a csizmába..meg persze a naciban is melegem van.Ti miben mentek lovagolni hogy ne legyen melegetek?
2011. jún. 13. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy top felülre, világos lovaglónaci, lovaglócipő, lábszárvédő+ kobak.

Mondjuk nálunk nincs olyan vészesen meleg, reggel szoktam kimenni, akkor még nincs hőség, ha később megyek ki, akkor meg kilovagolok terepre.

2011. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
falatnyi naci szerintem kárpótol, amiért mi lányok lovagolni szeretünk :)
2011. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
felűre egy póló lehetőleg világos, lovaglónaci és lovaglócipő lovaszoknival és ha nagyon meleg van akkor bevizezem a pólót:)
2011. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1.Én egy nagyon-nagy réten szoktam lovagolni és a múltkor egy kicsit fürödtünk is és ahogy a ló lépett a folyóba fel is csapott egy kicsit,de így is nagyon melegem volt.
2011. jún. 13. 11:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.Úgy látom ti is hosszú nadrágba jártok.
2011. jún. 13. 11:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mezítláb rövid naci top :D kobakot se veszek :) szőrén szoktam lovagolni :) úgy a legjobb a terepeken este vágtázni *-*
2011. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglócipő, lábszárvédő, lovaglónadrág és top + baseball sapi. Terepre szoktam kijárni. Naptej alap, mert már égtem le lóháton + szúnyogriasztó magamra a szúnyogok,böglyök miatt. Ha hosszabb terepre megyek, akkor viszek egy vékonyabb mellényt, hogy tudjak hova pénztárcát rakni, meg egy üveg kálcium is elfér benne rovarcsípés esetére.
2011. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam rövid nadrágba, jól fel is törtem a lábam... max akkor húzok rövidet, ha szőrén megyek.

Hervisben meg decathlonban lehet kapni különféle technikai pólókat pár ezerért (nem biztos, hogy a lovas cuccok közt találod meg), ezek jól szellőznek, hálós betétek vannak rajtuk, jól vezetik az izzadtságot és könnyen száradnak.

2011. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: igen de én szőrén mentem :D persze nyereghez énse veszek fel shortot :D csak hogy én mindig szőrén megyek (saját ló végett ugy mek ahogy akarok) :D
2011. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
néha, nagy nagy melegben meg szoktam csinálni azt h rövidnaci, de akkor nem nyergelek, hanem futószárazó heveder+izzasztó, így nem tör a nyereg, nincs olyan melegem, és a ló se izzad össze
2011. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!