Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a különbség a jegyes és a...

Mi a különbség a jegyes és a jegytelen pej ló között?

Figyelt kérdés
ne azt mondjátok, mert az egyiknek van a másiknak nincs. Ma beszéltünk edzőmmel lóvásárlásról, mert láttunk egy csikót és anyu mondta h megveszi nekem. Aztán nem volt eladó :'( Aztán mondtam hogy a mezőn láttunk egy szép pej lovat. És edzőm mondta, h ha már pej ló kell akkor olyat válasszak aminek jegye is van, és olyat ne aminek nincs. :S Mi a különbség? (amúgy nem vennénk lovat, max csikót de azzal nem érek sokat.. szal mindegy)
2011. jún. 13. 16:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen ezt idáig én is tudtam -.-" xD hogy mi a jegy és mi nem :) egyébként is pej lóról kérdeztem te meg a második az fekete :) de mindegy :)
2011. jún. 14. 17:41
 12/17 anonim ***** válasza:

No és edződ mit mondott?

(egyébként nekem is a megkülönböztetés jutott eszembe. De ő csak felismeri majd az alkatáról ,te pedig mert e tied, a többi meg kit érdekel)

2011. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, nem ma :) Asszem szerdát írtam, de ha nem akkor bocsi :) x)
2011. jún. 14. 17:47
 14/17 anonim ***** válasza:
tényleg szerdát írtál, nem jól emlékeztem
2011. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 14. 18:27
 16/17 Diamond's master ***** válasza:

Ezt én is tudom, kedves kérdező -.-''

Azt mondtam el éppen, amire te valószínűleg nem figyeltél, hogy a BESOROLT jegyek beleszámítanak. A pártában keselység pl. besorolt jegy, tehát számít.. -.-''

2011. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jójó :D Nem kell megenni ^^
2011. jún. 15. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!