Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol érdemes kobakot venni?

Hol érdemes kobakot venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy lovas szaküzletben, de ne vegyél használtat semmiképpen sem, mert lehetnek belülről láthatatlan repedések, sérülések, ami veszélyes. Jah, és a Dechatlon-t sem ajánlom. Igaz, olcsóbb, de nekem volt egy, és egyszer estem, rögtön ízekre tört, és jó nagy agyrázkódásom lett. Ha kobakot akarsz, szánj rá egy kicsit több pénzt, a saját biztonságod érdekében =)

Kellemes lovazást =)

2011. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem KÁRÓ kobakom van anno 6000 volt. Jó minőség.

Jobban jársz ha elmész egy közeli lovasboltba ott tudnak neked segíteni, ha épp nincs a neked tetsző kobak általában van katalógus és rendelésre hoznak.

Ha még gyerek vagy, akkor érdemes állíthatót venni, mert ahogy nő a fejed, veled nő a kobak is.

2011. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 10.000-ért vettem Decathlonosat, de nem azt a színeset, hanem a rendes fekete, szellőzős bársonyosat. Kb. két éve van meg, és nem mintha annyira vigyáznék rá, estem is már jó néhányszor, de szinte tökéletes állapotban van, és teljesen kényelmes. :)
2011. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja: egy lovas szaküzletben, de ne használt legyen.
2011. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!