Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtájú lovat vegyek?

Milyen fajtájú lovat vegyek?

Figyelt kérdés
ami hobby lovaglásra, kocsizásra, ugratgatni jó.és nem nagyon drága!
2011. jún. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
egy jó lónak ára van.. Gidran-t ajánlom, lipicait,
2011. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én magyar sport lóra gondoltam szerinted??
2011. jún. 17. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

magyar sportló kocsizásra? te jól vagy?

ne fajta szerint válassz lovat, ez pedig a következő, és már komolyan herótom van tőle, hogy nem bírjátok felfogni, hogy a fajta másodlagos! elsődleges szempont az egészség és a lovagolhatóság ami nem fajtól függ, hanem genetikai dolog, tehát egyedfüggő.

egyébként a lipicai jó díjlovaglásra, ugrani is tud és kocsiban is tökéletesen elmegy HA be van rá tanítva.

egyébként pedig ha már most azon agonizálsz h ne legyen nagyon drága, akkor a tartását hogyan oldod meg? mert csak úgy tájékoztatásképp nem a lóvétel a drága - 1x kell megvenni a lovat - hanem a tartás.

2011. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A másodiknak teljesen igaza van.

Mondjuk én annyit fűznék hozzá, hogy ÁLTALÁBAN a lippek elég agyasak.

Menj el szakártő segítségével lovat nézni, és ott egyén, és ne fajta alapján válogass.

2011. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem állóak szólták egy millióan megkérdezik: Milyen fajtát válasszak? és egy millószor el lett mondva, hogy a fajta nem lényeg!

És olcsón jó lovat nem veszel meg ne azon gondolkozz, hogy a ló mennyi! Mondjuk megveszel egy tüdőd lovat százért mert szép meg minden utána meg 50ezreket füzethetsz a dokinak!

A lova megvenni egy dolog kell neki hely kaja pija alom abrak orvos patkolókovács és még sorolhatnám!

Jó indulatból mondom és felkészítelek egy ló egy valódi pénznyelő!!!

2011. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért húztok le mindig mindenkit?

Lehet olcsón jó lovat venni csak ki kell fogni. A barátnőm vett szar lovat millióért. Kifizette, megtehette, bazi sok pénzért tartotta, jó a vérvonala a ló mégis kalap szar... Mindenre van példa és ellenpélda.

Miért rágjátok folyton mindenki szájába, hogy milyen drága, jaj ne is vegyél...


A ló nem csak milliomosnak való.

2011. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!