Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A féregtelenítésez muszály...

A féregtelenítésez muszály állatorvos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 17:39
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nem, nem muszáj. A tablettát beszerezheted bármelyik kisállatboltban vagy állatklinikán, aztán beadhatod neki te magad, valamilyen általa kedvelt kaja közé (hogy mindenképpen meg egye) berakhatod pl, mert magában nem nagyon szeretik.

Aztán fél évente ugyanezt meg kell ismételni...

2011. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem, a gyógyszertárakban is lehet venni féreghajtó tablettát.

Kutyáknak, macskáknak én is ott szoktam. De azért arra figyelj, hogy tényleg megegye, az egyik macskám sehogy sem eszi meg, tehát őt állatorvoshoz viszem.


(A muszály helyesen muszáj, nem kötekedésből.)

2011. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A muszájhoz muszáj az "ly"? -.-"

Amúgy nem állatorvos, hanem féreghajtó tabletta kell hozzá.

2011. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mivel évente egyszer kötelezően be kell pecsételni az oltási könyvbe,ezért évente egyszer muszáj. Ez lehet az oltásokkal együtt.
2011. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocsi, most nézem, hogy lovak kategóriába írtál, ebben az esetben én mindig állatorvost hívok.
2011. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

uh,én pedig 17:50 én se figyeltem a kategóriát.

Állatorvos!

2011. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Én meg az első vagyok, ne haragudj a buta válaszért, én sem figyeltem, hogy lovak kategóriába írtál. Csak gyorsan írni akartam, segíteni.


Még egyszer bocsi.:)

2011. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki elnézte. :) Legközelebb a kérdésbe is írd bele, akkor tuti nem lesz félreértés. :)


Amúgy lehet kapni külön is, de én nem merném bevállalni, biztosabb, ha az állatorvos csinálja.

2011. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ŐŐ igen én is észre vettem ahogy le írtam a "muszályt" de nem volt kedvem kijavítani!! ;)
2011. jún. 19. 18:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Ohhh .....xDD Jól van!! De az állatorvos így mennyibe kerül és ilyen idő közönként kell?
2011. jún. 19. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!