Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Amikor középiskolások lettetek...

Amikor középiskolások lettetek akkor is volt időtök minden nap lejárni a lovatokhoz?

Figyelt kérdés
Én most megyek majd középiskolába és nem tudom lesz-e időm lejárni a lovamhoz. :S
2011. jún. 19. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs lovam :P Nem tudsz képet beszúrni róla?Kíváncsi vagyok :)
2011. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
! :) Csak telómon de arról meg nehéz leszedni.Nincs hozzá ilyen USB kábel! :) De majd igyekszem! :)
2011. jún. 19. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Pl. milyen az iskola,mennyi a követelmény,milyen szorgalmas vagy,megcsinálod-e a házit vagy pont lesz.arod,folyamatosan tanulsz-e (én például nem,ezáltal vannak olyan napok ritkábban hetek hogy tankönyvet nem látok,csak aztán kicsit gáz mert egyszerre kell megtanulni 50-60 oldalt de nem teljesíthetetlen ha rászánsz egy hétvégét) ja és végül hogy milyen könnyen jegyzed meg a leckét,mert vannak olyanok akik egyszer elolvassák és már rögtön tudják egy hármas szinten. Meg elvileg ha figyelsz az órán az is sokat jelent...

16/L

2011. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor igyekezni kell!! :))
2011. jún. 19. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt időm kutyázni középsuli mellett is napi 2-3 órát. Nem hiszem, hogy neked nincs napi 1 szabad órád. Azért nem olyan vészes a suli.
2011. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel kb napi 1órát tanultam (a kitűnőhöz) nekem volt időm mindenre
2011. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A jobbak! :P Nekem ehhez több óra kell! De szerencsére első év az csak nyelv! Nem kell kevernem! :)
2011. jún. 19. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor pedig nem lesz sok időd. Én is azzal kezdtem és annyira sok az anyag, a házi hogy az nem igaz... Magas az óraszám - sok a nulladik- nagy a követelés, napi szódoga, több tz, pedig én is a "nem kell sokat tanulom" kategória vagyok, mégse volt sok időm. Egyszerűen annyira fárasztó hogy miután hazaértem 1óra volt mire magamhoz tértem kb... meg megszokni az újat, új tanárok, osztálytársak, módszerek, maga a suli... A második év se lesz könnyű, nagyon sok a kiesés emiatt. 3.ban előrehozott érettségi nyelvből... + nyelvvizsga...

Nekem a kutyámra alig volt időm, lovaztam is de egy idő után kénytelen voltam megválni tőle, majd érettségi után újra.

2011. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pedig azt mondom, hogy ha valamit akarsz azért tenni kell. Ha te úgy akarod és valóban mindent megteszel érte akkor lesz időd, ha nem is minden nap, de minden másnap.
2011. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, mindent meg fogok tenni :)) Hiszen egy ilyen lényt akit én befogadtam és minden nap kint voltam nála nem csak azért hogy lelovagoljam, nem fogok megválni tőle. Nem ezt érdemli! :)
2011. jún. 20. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!