Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Előtte való este nincs kedvem menni a lovakhoz. Amikor már ott vagyok másnap, arra gondolok, hogy hogy gondolhattam, hogy nincs kedvem lovazni?!

Egyébként ilyenkor nem lovagolni megyek, hanem segítek ingyen lovat pucolni, istállót, boxokat takarítani.

Imádom a lovakat, az állatokat, hiszen akkor nem csinálnám ingyen, de nem értem miért nincs előtte kedvem.


Csak néha szoktam cserébe lovagolni, de nem nagyon érnek rá foglalkozni velem, első a füzető vendég :(


19/L


2011. jún. 23. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor pedig nem tudok menni hetekig vagy napokig, alig várom ,hogy mehessek már. Csak nem értem előtte miért nincs kedvem. (Bár van ott valaki akit nem nagyon kedvelem, talán az is lehet)
2011. jún. 23. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert nem jársz ki eleget, és tudat alatt a munka van a fejedben, még ha szereted is csinálni. Szerintem járj többet lovagolni, kevesebbet dolgozni.
2011. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öööö... Nem. Velem sohasem volt ilyen. :)
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kezdesz kiöregedni ebből a sportból :)

Velem is néha előfordul, pláne, ha rossz az idő, vagy túl jó (pl 33 fok, egy darab felhő nélkül).

És tényleg többet kéne lovon űlnöd! Több siker élmény kellene!

2011. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!