Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyszerűen nem bírom elengedni...

Lola477 kérdése:

Egyszerűen nem bírom elengedni a kápát ügetés közben miért?

Figyelt kérdés
A tanügetést gyakoroljuk, könnyüügetés márt megy kápa nélkül de a tanügetésnél egyszerűen nem merem elengedmi a kápát:SS.
2011. jún. 27. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa probléma...A könnyűügetés kényelmesebb mint a tanügetés, de itt is rá kell érezned a ritmusára, és akkor nem fogsz attól tartani, hogy elveszted az egyensúlyod és kiesel a nyeregből. Mert gondolom ettől tartasz.
2011. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
de próbáld meg és szoríts combbal,váglival
2011. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vádlival*
2011. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ:D ma megyek lovagolni megpróbálom elengedni a kápát:) ha meg leesek akkor leesek :D
2011. jún. 27. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Tudom, hogy ez hülyén hangzik , de van egy mondás: Aki még egyszer sem esett az nem is lovas :)

De azért ne ess le, és sok sikert :)

2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8 esés után leszel igazi lovas, az előzőhöz hozzátéve. Nekem ezt mondták az "öreg rókák". persze, mindenkinek kívánom, hogy ne essen le :)
2011. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert félsz. Ebből következik hogy nem lazítod el a csípőd...

Nincs olyan h nem bírod....ne is fogd meg, ne félj, nem fogsz attól leesni, engedd el a csípőd, bízz a lóban, hagyd hogy eggyütt mozogj a lóval...(és ne felejsd el szorítani a térdeddel):))

Sok szerencsét!:)

2011. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam elengedni sikerült de mivel nem pályán lovagoltamm hanem körülötte és sook a fa ezért a ló megbokrosodott nekiindult és vágtázott engem meg bevitt a fába és most vérzik a vállam a pólóm kiszakadt a hajgumimat elvesztettem szóval szerencsétlen nap volt a mai :SS :(
2011. jún. 27. 19:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen nap???? De hát vágtáztál és nem is estél le!!! Akkor legközelebb tuti, hogy sikerülni fog a tanügetés is! Ha mindezeken kerszetül mentél, egy kis tanügetés semmiség lesz! :))
2011. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig én azt mondom, hogy tanügetni muszáj tudni... Hiszen akkor majd hogy vágtázol? (munkavágta) Ülj fel szőrén, és ott nem lesz semmi, amire hagyatkozni tudsz, max a sörényébe kapaszkodni. Rá kell érezni a dologra, ez nem hipp-hopp jön. Főleg, hogy nem rég kezdhetted a lovaglást, és egyrészt nincs meg hozzá az izmod, másrészt gondolom nem mindennap lovagolsz. Nem kell elsietni semmit se, majd ha elég biztonság érzeted lesz, akkor menni fog.
2011. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!