Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan tudjam hogy a lovam...

Honnan tudjam hogy a lovam élvezi a munkát?

Figyelt kérdés
Csak mert mindig azon gondolkodtam hogy a lovam élvezi-e a munkát! :)
2011. jún. 27. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bólogat,nem játszik a zablával..nem hülyéskedik akkor nem hiszem hogy unatkozik,de amúgy ha megdolgoztatod akkor nem fog unatkozni.
2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha élvezi, akkor szerintem ezt neked is észre kell venned :) Élénkebb, figyel rád, látszik rajta, hogy örömmel csinálja, és azonnal nem pedig noszogatásra. Szerintem legalábbis.
2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem élvezi. Ezt neked kéne látni rajta, deha még ez se megy, akkor tutira veheted, hogy sz@r alattad a munka. Azt ugyanis neked aktívan kényelmessé kéne neki tenni...
2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát néha noszogatni kell de a munka közepére felébred és akkor már megy a dolog!
2011. jún. 27. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha munka közepére, végére szépen leteszi a fejét, prüszköl, hátulról megnézve a farka mintha kicsit feljebb lenne akkor sikerült elengedetté tenni.

Tehát akkor csaak élvezte a munkát.

2011. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégis csak élvezi! :D A farkát is ide-oda lengeti, ahogy te fogalmaztál prüszköl, és szépen lerakja a fejét! :D
2011. jún. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!