Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglónadrág varrásához...

Lovaglónadrág varrásához milyen anyagot kell vennem?

Figyelt kérdés
Értelmetlen válaszolók kíméljenek!
2011. júl. 2. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Elasztánnal kevert pamutot. Lényeg, hogy valami rugalmas, nagyrészt természetes anyag legyen.
2011. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább vegyél, Decathlonban van 4 ezer Ft-ért.
2011. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A decathlonba a legolcsóbb 2990ft,van drapp és fekete színben is.
2011. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem érdekel, tudom hogy lehet venni, van itthon 6 lovaglónadrágom, csak arra gondoltam h külön mintájút és színűt én is tudnék varrni magamnak.
2011. júl. 2. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen sztreccses anyagot tudnék javasolni. És ha lehet a térdtámasz legyen bőr (én is ilyet varrtam magamnak =)).
2011. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vastag szövésű, csak egyirányban, és arra is csak max picit nyúlós anyag legyen. A decathlonos minőséget inkább hagyd, az nem rendszeres lovagláshoz való. (napi 4-5 ló)

A térd- és fenékrésznél pedig vagy duplán varrj anyagot, vagy bőrt varrj rá kívülről.

Aztán a nadrág szárára bokarészhez tépőzár, derekához cippzár kell. A derekát is érdemes dupla anyagból varrni, hogy tartós legyen.

Sok sikert! Én varratni szeretnék magamnak, nem varrok olyan jól:)

2011. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha van otthon 6 lovaglónadrágot, az egyiket alakítsd át a saját stílusodra.
2011. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ja, ha van vmi mintásod, akkor összekeverhetsz két gatyót. Vagy nézd meg, érdeklődj utána, hogy milyen anyagból vannak, aztán külön úgy keresd, esetleg anyagot rendelhetsz netről is, ha megvan, hogy miből van, az nem olyan, hogy fel kell próbláni.. Sok sikert, nagyon jó ötlet:)
2011. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy gatyát a textil boltba, és mondd, hogy ugyanezt szeretnéd, csak színeset, mintásat. Ahova én járok anyagot venni, nagyon kedvesek, segítőkészek. Bizonyára cérnát is fognak ajánlani, mert szerintem nem sima cérna kell hozzá, hiszen az anyag nagyon rugalmas (bár lehet, hogy tévedek).
2011. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is keresgéltem, de sajnos sehol nem találtam :(

Ha esetleg találsz valahol, akkor szólj nekem is kérlek :)


Egyébként lehet sztreccsfarmerből is, de azt nem tudom h mennyire dörzsöl.

Pamutos sztreccsesből én még boltban nem találtam megfelelően vastagot, de már hallottam olyanról aki igen, csak nem emlékszik h hol.

2011. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!