Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyetem mellett szeretnék...

Egyetem mellett szeretnék lovas szakmát tanulni. Megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Debrecenben fogok továbbtanulni, ahol HA jól tudom, van lovasoktatói képzés, amit szeretnék majd megcsinálni(1-2 év múlva). Persze előtte még az egyetemre kellene koncentrálni, de ezen szakma gyakorlati része mennyi időt vesz el? Napi rendszerességgel meg kell jelenni? Vagy hogy működik ez? Érdemesebb lenne egyetem után, munka mellett megcsinálni? Mit gondoltok?
2011. júl. 4. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bábolna.Pettkó-Szandtner Lovas Szakiskola.Beírod a google-ba,kiadja a honlapot és onnan mindent megtudsz.Sok sikert!
2011. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.Itt a honlap..pont a képzéseknél fog megnyitódni.

[link]

2011. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak ezzel az a baj, hogy akkor utazgatnom kell Bábolnára. Debreceni egyetem mellett nem tudom csinálni. De azért köszi. :) Nem is tudtam, hogy belovaglóhoz kell már egy lótenyésztő szakma.
2011. júl. 4. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!