Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Teljesen kezdonek milyen...

Teljesen kezdonek milyen lofajtat javasoltok?

Figyelt kérdés
Csak elmeleti ismereteim vannak a lovakrol, tapasztalatom minimalis.Inkabb ugy mondanam, hogy lo hatan meg sosem ultem.
2011. júl. 5. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
hinta lovat.
2011. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Lovat akarsz venni? Először tanulj meg lovagolni. Legalábbis valamilyen minimum szinten. Én már 1 ideje lovagolok, de nem merném megkockáztatni, hogy értek annyira a lovakhoz, hogy legyen egy sajátom.
2011. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A ló nem fajtafüggő, hanem egyén. Minden fejtában különböző egyének vannak.

egyébként amég nem tudsz mindhárom jármódban önállóan, pályán terepen közlekedni, addig szerintem inkább még ne vagyél lovat, vagy csak edző felügyeletével vedd meg, és használd.

2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél lovat amíg nem tudsz lovagolni és ellátni a lovat, mert csak kárt teszel benne. menj el egy lovasiskolába és tanulj meg lovagolni :D
2011. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
hát előbb tanulj meg lovagolni :) de ha ránk nem hallgatsz mindenképp idősebb lovat kell venned..
2011. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Meg se forduljon a fejedben... Ez olyan, mintha 'elméletben' tudnál biciklizni, de még soha nem próbáltad volna! Egy jó lovat így lehet tökéletesen tönkretenni. Mindenféleképpen előbb tanulj meg lovagolni... Én 4 év után nem érzem úgy, hogy teljesen készen állok rá. Röviden: amíg nem tudsz mindent biztosan, felejtsd el.
2011. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Łovas ***** válasza:
Először is tanulj meg lovagolni! Alakítsd ki a lovakkal való kapcsolatodat ha ez működik és vágta szinten lovagolsz egy kisbéri félvér elég jól menne hozzád! :)
2011. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Łovas ***** válasza:
Ja és azt még kihagytam h mindent tudnod kell a lovakról!
2011. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a kérdező feltétlen lovat venne. Előfordulhat, hogy ahova járni szeretne sok a ló, és melyik a legnyugisabb. Tény, hogy erre itt nem tudunk válaszolni.

Viszont az meg hülyeség, hogy tanuljon meg lovagolni, és mindent tudnia kell a lovakról. Élhetsz egész életedben lovak között, akkor sem fogsz mindent tudni róluk, és szerintem nagyon merész azt mondani, hogy valaki tud lovagolni, ugyan is a lovaglás folyamatos tanulás.

2011. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy teljesen kezdőnek nem ló, hanem lovasoktató kell...
2011. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!