Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyre milyen színű felszer...

Versenyre milyen színű felszerelések "illenek" a lónak?

Figyelt kérdés

Nyeregalátétre, ín- és bokavédőkre, fülvédőre gondolok most.Bordó felszereléseket vettem, nagyon jól néznek ki szerintem, viszont nézegettem versenyes képeket, és legtöbbször fekete volt ezeknek a cuccoknak a színe.... Az a kérdésem, hogy az illik versenyre vagy nem túl "kirívó"? Ilyesmi a színe: (lilás-bordós inkább a színe, ilyen sötét, mint a képen) [link]

A ló amúgy világos pej.


2011. júl. 6. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a szín. Mellesleg szerintem minden szín megengedett, most voltam Bükkzsércen egy díjugrató B kategóriás versenyen, ahol a ló versenyszíne rózsaszín volt, de láttam kéket és citromsárgát is. Mostanában kezdtem el én is gondolkozni a lovam versenyszínén, én a fehérre, vagy halvány rózsaszínre hajlok. Véleményem szerint megengedett :)
2011. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen szettbe van (invédő alátét stb) akkor jól néz ki.Általába én fehér felszereléseket látok.
2011. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a bordó, nálunk bevált szín. Aztán divat még a mogyoróbarna, a vajszín, a fekete, a fehér, a zöld, de láttam már narancssárga cuccot is :)
2011. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 7. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem szettben bármyelik szin jó
2011. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
versenyre ált. elegánsabban szoktak menni. sztem gyakori a fehér és fekete, de bordó is lehet nagyon elegáns szettben
2011. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem szép, elegáns így :)
2011. júl. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!