Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire jó/minek kell a fülvédő?

Mire jó/minek kell a fülvédő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A legyek ellen
2011. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ja a legyek ellen! De sztem ez csak egy puccos dolog. Jó vannak lovak akik érzékenyek a legyekre, de akkor is sztem tök fölösleges. A lovat a légy amúgy is csak lépésbe és állásba max ügetésbe zavarja egy kicsit!
2011. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyek ellen, de vannak lovak amiknél sokat segít a hangszigetelésben is, pl versenyen, ahol nagy a zaj, ott sokat segít a rémüldözős lovakon - bár van, hogy semmit nem ér. Viszont szép, és versenyre ki kell csinosítani őket.
2011. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 7. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lovam olyan bogaras, hogy nyáron fülcsi nélkül egyáltalán nem lehet érdemben lovagolni. És vágtában is rángatózik. Nem vagyok a pucc híve, de ez tényleg ahsznos lehet.
2011. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem puccos dolog, ha fülvédőt raksz a lovadra. Nyáron, terepen, vagy nyitott pályán nagyon jól jön. Gondolj csak bele, téged hogyan zavarnak a bogarak. Ha olyan helyen lovagolsz, ahol sok a szúnyog, légy, vagy más egyéb kisebb bogár, akkor igen is érdemes felrakni. Még ha nem is zavarják annyira a bogarak, attól még sokkal jobban érzi magát, hogy nem szállnak a fülébe.

Szerintem a pucc nem itt kezdődik. Amúgy pedig lófüggő, van olyan, amelyik nem viseli el, ha a fülével matatnak/rá akarnak húzni valamit.

2011. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, holnap megyek venni egyet :)
2011. júl. 15. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azért mondtam hogy puccos mert nálunk az összes lóra raktak pedig nem kellene mindegyikre. Amelyik lovon én lovagolok annak is van fülvédője de nem használom mert anélkül is tökéletesen megy. Inkább a testén lévő böglyök zavarják.
2011. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!