Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ruhába szoktak menni...

Milyen ruhába szoktak menni versenyre a kísérők?

Figyelt kérdés

Holnap megyek díjugrató versenyre, de csak nézőnek. Miben szoktak lenni? 3-an megyünk az edző és a lány aki ugrat. Az edző az ugrató lánnyal lesz, akkor én hol leszek? :)

Bocsi a sok kérdésért, de még soha nem voltam.


2011. júl. 7. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nézőnek akkor rendes ruhába mehetsz, de ne 2 hetes szakadt ruha legyen, mehetsz egy ingben egy farmerrel vagy hasonló. Hát...hogy hol leszel azt nem tudom pontosan mert én kétszer voltam két helyen, egyszer voltam egy emelvényen egyszer meg egy fa "keret" oldalánál.
2011. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sima utcai ruhába( de ne túl csicsásba)valami kis egyszerűbe igazából mindegy szerintem.

ATtól függ milyen verseny de sok helyen a karám szélén állnak a nézők:)

2011. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy egyedülmaradsz, hívhatsz valakit, bár nekem kétértelmű a kérdés, hogy az edzőn és a lovason kívül még hárman mentek, vagy összesen hárman.. Ha többen, akkor lesz kivel legyél, ha nem, akkor ha tudsz hívj valakit, vagy keress ott társaságot:) TÖKÉLETES ISMERKEDÉSI LEHETŐSÉG:D Egyékbént igen, utcai ruha, ne tűsarkú miniszoknyával, farmer, póló, sportcipő, vagy ilyesmi, pl rövidnadrág időjáráshoz megfelelően.:) Ja és bocs az értetlenkedésért:$:D
2011. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! Összesen 3-an megyünk az oktató, a lovas és én. (na igen és a ló:))
2011. júl. 7. 11:21
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor az oktató valószínűleg a lovassal lesz?

Azért kérdezem, mert nem nagyon szeretnék egyedül maradni, mivel különösen rossz a tájékozódásom :) (terepen a ló konkrétan hülyének néz, hogy nem tudom merre kell haza menni.) :)

2011. júl. 7. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor hívd el egy barátnődet :)

Sima utcai ruha, farmer+póló.

Mondjuk ahol én voltam, ott mindenki, még aki nem is versenyzett, lovaglónaciban volt...

2011. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nem végig lesz a lovassal de az edző se megy be valószinűleg a pályára szóval szerintem tudsz majd velük lenni
2011. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!