Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen hibák lelhetőek fel az...

Milyen hibák lelhetőek fel az alábbi lovon?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem látok semmilyen hibát a testén, mások mégis kritizálták.


2011. júl. 7. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tettél fel kérdést ezzel a fedezőménnel kapcsolatban?Nem válaszoltam rá csak megnéztem.Nekem nem tűnik rajta semmi furcsának,de nem annyira húsos és nem is nagyon izmos,de nem vagyok erre specializálódott.
2011. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hátsó lábközepe gyanúsan vastag..
2011. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit soványka is, zavaró, hogy kilátszanak a bordái, és a feneke sem elég kerek
2011. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 skarma ***** válasza:
szerintem csak sovány kissé
2011. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, én :) Nagyon beleszerettem a ménbe, de olvastam fórumokat és csupa rosszakat írtak róla..


Szerintem pont illene a kancámhoz, aki egy kicsit alacsonyabb nála, és Príma csikója! (hasonlít is rá) :)

2011. júl. 7. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit soványka de nem vészes! :)
2011. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézni,milyen utódai vannak.Ha még nincsenek esetleg,mert fiatal amén,megvárnám,mit örökít.

[link]

Itt a lófajtás topicban megtalálod a kisbériseket,tenyésztőket is,ők biztos tudnak részleteset mondani.

2011. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki nagyon akar rajta hibát találni az mondhatja hogy aránytalan a feje a testéhez képest,meg hogy rövid a háta.

de szerintem nincs szembetűnő hiba rajta,egy tapasztalt tenyésztőnek persze lehet más véleménye.meg az is lehet h aki kritizálta,élőben is látta.

2011. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!