Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Alap dolgok a lovakról?

Alap dolgok a lovakról?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek a lovak. Egy hónapja kezdtem lovagolni és megszerettem a lovakat, viszont nagyon keveset tudok róluk. Mondhatjuk hogy szinte semmit, és ez engem zavar. Szeretnénk minnél tobb mindent megtudni a lovakról.Van ilyen weboldal ami tartalmazza ezeket az alap dolgokat a lovakról? Esetleg ha valaki leírna nekem egy-kér dolog, ti azért mégis csak tapasztaltabbak vagytok. Koszi elore is:)
2011. júl. 9. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ha beírod az google-be hogy ló akkor több százezer találat lesz. Menj el könyves boltokba olvasgass mert ott is rengeteg lovas könyv van, mind lovakról mind pedig lovaglásról. Konkrétan te a lovakról szeretnél többet megtudni akkor: [link] .sztem mások is ezt ajánlnák. Vagy írd be hogy mindent a lovakról vagy ilyenek. Amúgy minden ló más nem tudom konkrétan mire vagy kíváncsi?!
2011. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

wikipédiába beírod hogy házi ló, vagy ló.

[link]

itt kb minden le van írva, ha nagyon érdekelnek, akkor elmehetsz egy könyvesboltba, és vedd meg ezt a könyvet:

[link]

itt az összes fajtáról le van írva minden. Könyvesboltban rengeteg könyvet találhatsz a különböző betegségeikről, saját ló tartásáról, hogyan lehetsz oktató, milyen lovaglási módok vannak : Pl: western, angol hobbi, díjugratás, military stb.. :) én is így tudtam meg mindent a lovakról

6-7 éves koromban már tudtam folyékonyan olvasni, anyával minden könyvet megvetettem. rá egy évre már lovagoltam, rá egy másik évre már haladó lovas voltam, ma pedig 15 éves vagyok. Ha nagyon érdekelnek a lovak, 2 hónap alatt mindent megtudhatsz róluk. :)

2011. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a könyvtárba is benézhetsz, ott is akad pár lovas könyv...
2011. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!