Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Mogyorósi lovardáról vélemén...

A Mogyorósi lovardáról vélemény? (Miskolc mellett)

Figyelt kérdés
Miskolc mellett a kistokaji elágazásnál Mályi előtt található. Vélemények érdekelnének a helyről.
2011. júl. 9. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Jó :elkell menni ,nézdmeg közelebről.
2011. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm oda jár, ha még azóta is odajár amióta MSN-en mondta.
2011. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen az oktatás, hány ló van, milyenek, minden érdekelne, köszi...
2011. aug. 21. 17:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "ajánló levélnek" jó lenne ez az egész véleményesdi. De szerintem magadnak csak jobban hiszel, mint másnak. ;) Pl. mi van, ha én 5 éve lovaglok valahol, és imádnak az oktatók mert véndiák vagyok, és ajánlom neked a helyet, elmész nagy boldogan és szemét veled mindenki mert csak egy újonc vagy? Nem azért mondom, nem ismerem ezt a lovasiskolát, de szerintem a saját bőrödön tanulj. :D
2011. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, sajnos én nem jártam még ott de érdekelne mivel itt borsodban nincs valami sok lovarda és miskolcra én is szívesen bejárnék

nem értem ki a za sok cs*ra f*sz,akik idejárkálnak csak hogy másokba belekössenek. mi a francért nem lehet válaszolni a kérdésre?? mért kell mocskolódni??? undorítóak vagytok.....

2011. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
haladó: mekkora egy paraszt vagy -.-" valószínű, hogy olyanokat válaszát várom, akik idejárnak, nem olyanokét akiknek fogalmuk sincs a helyről te észkombájn -.-"
2011. aug. 21. 18:39
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, engem is érdekelne a Mogyorósi lovarda. Szóval nem írok ki még egy kérdést, ha nem gond..

Meg tudná mondani valaki hogy mennyi kaját kapnak a lovak, mit, van-e rendes legelő, milyen boxokban vannak, tiszták-e a boxok, milyen karámjuk van, lehet-e használni a pályát, és hogy mennyi a bértartást. Ja, és hogy van -e ott edző, aki díjugratásra készítene fel, és mennyiért?

2011. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
valamelyikőtök már elkezdett ide járni?:) mert engem is érdekelne ez a lovarda.:)
2012. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm oda jár,és imádja. Úgy hallottam,kb. 50 ló van,az oktatás is nagyon jó,1 év után már mehetsz terepre,meg télen is csak az van. 1 óra 2600 ft(van fél órás meg egész órás oktatás,az egész órás 2600 ;))
2012. febr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50 ló van, 20 lónak lenne helye. Az oktatás tényleg jó, de a lovakat csak amolyan "pénzcsinálónak" tekintik.A takarmány minősége nem kielégítő, legelő van, de minek, a legtöbb állat nincs jó kondiban. Nagyjából ennyi, én eléggé bértartó szemszögből jártam körül a problémát. Sajnos azt kell mondjam, Miskolc környékén NINCS jó lovarda.
2012. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!