Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mégis mi a franc az a lószolár...

Mégis mi a franc az a lószolárium?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy hova nem érdemes menni, ott írtatok pár lovardát, az egyiknek megnéztém a weblapját, és olvastam, hogy van két lószoli is.. Az mégis mire jó? Ha az emberi szoláriumból indulok ki nem sok jó.. Valaki használ? Vagy tudja mire jó? Vagy hogy egyáltalán mi ez?
2011. júl. 12. 20:01
1 2 3
 1/23 Salx Narval ***** válasza:
Ez már vicc.:D [link]
2011. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
EZ EGY NAGY HÜLYESÉG!!!! Nem jó semmire, csak arra, h a gyártónak legyen pénze.. ennyi! Sz*rt sem ér!
2011. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Oké, aztán én is utánanéztem..


Használatának előnyei:

· erősíti az immunrendszert >> szerintem hagyjuk úgy a lovat ahogy van

· megelőzi és kezeli az izommerevséget >> mi nem szárítjuk a lovakat, mégis élnek:O

· gyorsítja az izzadt és lemosott ló száradását >> neb@ssz, kiviszem legelni a napra és megszárad..

· megelőzi a meghűléseket >> ha vigyázol rá nem fázik meg:)

· elősegíti a csontnövekedést >> nem kell siettetni a csikó növekedését, plusz a nagylovat sem kell tovább növeszteni, legalábbis szerintem..

· javítja a vérkeringést a mélyebben lévő szövetekben >> megintcsak élnek a lovak enélkül is, legaálbbis nálunk..

2011. júl. 12. 20:16
 4/23 anonim ***** válasza:
20:13-as vagyok: na persze ;) szted ki hiszi el? :D csak kell a máni :P
2011. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Falun ***** válasza:

ez nagyobb lovardák szokták vásárolni...

jó tesz az izmoknak, melegít.

2011. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk hidegebb időben lemosod a lovad, berakhatod szárítani :D
2011. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hú, max nem mosom le hideg időben a lovam.. Basszus, én komolyan nem tudom megérteni, hogyan tudtak életben maradni a lovak az őskorból enélkül..oO
2011. júl. 12. 21:05
 8/23 anonim ***** válasza:

Azért verseny elött lemosnám :D

Te használsz hajszárítót? :D

Egy verseny istállóban nem árthat egy ilyen kütyü.

2011. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Bár csak gyerekversenyekre járok, de aki vizsgázott és ugrik, azoknak is általában csak nyár felé van verseny, vagyis tavasszal kezdődik a "szezon"... De most ennyi erővel amúgy kitalálhatnám és szabadalmaztathatnám a vákumos pataszippantót, ami kiszippantaná a kaparnivalót a patából, meg a lábalakú szivacsot, hogy még véletlen se kelljen nomrálisan lemosni, csak a lábalakú szivacsot hozzáérinted, és máris le van mosva a lába..
2011. júl. 12. 22:27
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja, a szálazógépemről már ne is beszéljünk, bár még csak prototípus..:D
2011. júl. 12. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!