Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múltkor a loviban egy nóniusz kancát nyergeltem. A patáját akartam kikaparni de mikor háttal álltam neki, mindig megpróbált a hátsómba csípni.:P Mit csináljak, hogy ne csinálja ezt?
2011. júl. 13. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez még lehet nem is heveder iszony, csak nem akar dolgozni. Láttam már igazán heveder iszonyos lovat, az szabályosan verte magát.

Az én lovam hevederhúzáskor mindig elkap valami rághatót és azt rágcsálja (nem karórágó!) legyen az fém vagy fa, de eddig sose fordult oldalra. Ha rossz napja van akkor a farkát tekeri közben, vagy figyelmeztetően megemeli kicsit a hátulját, de ha rászólok nyugodtan áll.

Az ilyen csipkedés lehet kedveskedésből is, patakaparáskor nekem is piszkálja a fenekem, de csak finoman. Ha erősebben csinálja, akkor mehet a kis pofon, de ha csak gyengén próbál kedveskedni, akkor nem szabad bántani.

2011. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez az hogy nem is látja az ember az előjelét hogy meg fog harapni csak úgy egyszer csak gondol egyet és amint ha azt mondaná hogy "na jó most már meguntam hagyd abba" , és bele csíp a lovasába, annyira hogy én is megtudtam számolni hány foggal harapott meg! O.o
2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!