Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem találkoztam még...

Miért nem találkoztam még KÓBOR LÓVAL?

Figyelt kérdés

Pedig elég sokat mászkálok réteken, erdőkben, és nem egy lovarda van a környéken.

Pedig mennyi kóbor kutyát-macskát, sőt görényt is láttam már, de lovat azt nem...

Ha találok egy gazda nélküli lovat, haza vihetem, megtarthatom?


2011. júl. 13. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly?:'D Hány éves vagy?
2011. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kettőspontdédé ***** válasza:
84%
én egy gazdátlan egyszarvúval szeretnék találkozni. szóljatok ha találtok xD
2011. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben!

Nem vagyok ló tolvaj, ezért nem fogok lopni egyet, de ha valaki olyan felelőtlen, hogy elhagyná, vagy megunná, és kitenné az utcára vagy el szökne tőle egy ló, akkor én megtartanám, és gondját viselném!

2011. júl. 13. 19:42
 4/14 M@x válasza:
Anyukám már találkozott kóbor lóval!
2011. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És hol tartanád? A garázsban?:D ...
2011. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért nem találkozol kirakott lóval, mert az túl nagy pénz a "gazdának", inkább leadja vágóhídra ha már nem kell. :(
2011. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és ha valakitől megszökne a ló, de a gazdája szeretné és rendesen foglalkozna vele, akkor volna szíved elvenni tőle?
2011. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Senki nem "dob ki" lovat, az tuti. Ha véletlen elszalad, már hallottam ilyenről, hogy pl versenyen leesett a lovas, a ló elszaladt, de meglett.. Én inkább megkeresném a gazdiját:)
2011. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Platypus ***** válasza:
Ingyen lovat szerezni nem lehetetlen. Nagyon sokan szeretnének megválni anyagi okokból a kiöregedett, munkaképtelen lovaktól, de vágóhídra adni sajnálják. Más kérdés, hogy egy ilyen ló tartása még drágább is, mint egy fiatal állaté.
2011. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyik barátom egyszer elvesztette a lovát. XDD Terepen ment, és kettőt kellett vezetnie, de nem sikerült. A másik település rendőrei fogták meg a lovat. XD XD
2011. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!