Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a feles...

Mi a véleményetek a feles tartásról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 07:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha jó feles tartót találsz, akkor semmi gond vele. De a miénk titokban is hajtotta a lovat, amikor meg arra került a sor, hogy ki kéne fizetni a kárt, amit okozott (illetve inkább a gyógykezelést), akkor úgy döntött, hogy ő nem felelős semmiért.
2011. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,hogy a saját ló vásárlása előtt keresek olyat,aki feles tartást kínál és utána el tudom dönteni,hogy kell-e nekem saját ló
2011. júl. 14. 07:52
 3/22 anonim ***** válasza:
Az szerintem jó ötlet, mert csak "nyerni" lehet vele. Mert ha valami nem tetszik, legfeljebb otthagyod.
2011. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
így van,de a saját lovat nem hagyhatom el
2011. júl. 14. 08:06
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Tyűűűűű, az attól függ, mit értessz feles tartás alatt. Félrideget? Vagy nappal kint, éjel bent? Éjjel bent, nappal kint? Futóistálló?
2011. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Bmeg utolsó, hogy két gazdája van.. Ha nem értessz hozzá, legalább olvass vissza!
2011. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Kedves" utolsó! A feles tartás elsősorban azt jelentené, hogy éjjel kint, este bent... Sajnos ezalatt pedig sokan rengetegmindent értenek, ezér már inkább rákérdezek.


Ha feles tartás alatt a kétemberest érted... Nekem erre csak negatv tapasztalataim vannak, hacsak nem barát, vagy rokon a másik illető.

2011. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
milyen negatív tapasztalat?
2011. júl. 14. 08:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jó fej gazdit találsz, akkor nem lehet gond.

Én vagy 3 éve lovagolom más lovát, még mindig nem az enyém, de én foglalkozom vele, én fizetem és járok hozzá a bértartóhelyre, ő csak pár havonta meglátogatja. De ha mégis orvosi költséget kell fizetni (bár szerencsére még nem volt ilyen, csak a kötelező oltás, vérvétel, féreghajtás), akkor természetesen ott van a gazdi. Nekem nagyon szerencsém van ezzel a lehetőséggel. És a gazdi is jól járt, mert nem szeretné eladni a lovat. Igaz az első egy évben úgy jártam, hogy szinte mindig beszéltem a gazdival is, szóval azért kiismert engem, ki kellett érdemelnem azt, hogy elvihetem máshova tartani a lovat. Őt ismerős ismerőseként ismertem meg amúgy. Egy idegennel sajnos nehezebb lehet, de tényleg azon múlik, hogy milyen emberről van szó.

2011. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát igen,fontos hogy a tulajdonos rendesen megismerje a lovast,hogy megbízzon benne
2011. júl. 14. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!