Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagy bajban vagyok. Elősszőr...

Nagy bajban vagyok. Elősszőr is a lóval kapcsolatos a második az aratással lenne kérdésem? .

Figyelt kérdés

-Amikor felakarjuk nyergelni a lovat akkor mindig sunyít és ha van mellette egy másik ló akkor megharapja és vicsorít;ha nincs mellette állat akkor meg minket akar megharapni.Egyedül nem is lehet felnyergelni.

-Aki tud valami tippet vagy valami fontos dolgot,oldalt,stb írni az kérem segítsen:nos kéne aratni...apunak van egy jó barátja akinek van 1 kombájnja(nem tudom hogy kell leírni)

és elromlott.Azt mondta apu hogy van 2 tartály az egyikben olaj a másikban víz van és az olaj bekerül a vízbe,mert ki van lyukadva a henger,mit kell csinálni,ugyanis próbálják megjavítani,de kevés eséllyel....


2011. júl. 15. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a ló hevederiszonyos lehet, vagy fáj a háta a nyeregtől. okozhatja: Nem megfelelő nyereg méret, vagy belovagláskor túl szorosra húzták a hevedert... Nekem is ez van a lovammal de most,ár nyugodtabb csak néha akar csipni de mindig a fát rágja ilyenkor. embert mosmár nem csíp nyergeléskor. Szépen nyugtasd meg. Rakd elé a nyerget hagy nézze meg amikor már nyugodt dicsérni kell. Utána rakd rá a nyerget nyugtatgasd , megin dicséret, a hevedert is lukanként húzd meg. huzol egyet egy kör séta dicséret és így tovább. Ez sokidőbe lesz , de türelemmel jobb lesz. Tapasztalat. Esetleg simitsd végig a hátát marját nyomd meg ha sunyítani fog lehet fáj neki a nyereg miatt. Sok sikert
2011. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A SEGTSÉGEDET!!
2011. júl. 16. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fáj valamilye, vannak ilyen lovak, akik úgymond szemétségből csinálják ezt. Az én lovam pl. ilyen. Ha szerinted nem fáj a háta, vagy valami problémája nincs akkor csak meg kell nevelni kicsit, ha pedig tényleg érzékeny rá, akkor 2 oldalról ki kell kötni, így nem tud harapni, max. sunyít..
2011. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm!
2011. júl. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!