Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lószag ellen valami? A ruhátok...

X) kérdése:

Lószag ellen valami? A ruhátokból és a hajatokból hogy szeditek ki?

Figyelt kérdés
Általában nem sok időm van trágyázni így sokszor nem öltözök át és normál ruhában takarítom az istállót és persze ilyenkor jól átjár az istállószag, főleg a hajamat. A mosáson kívül tudtok valamit ami eltünteti?
2011. júl. 15. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi más!!! Csak a mosás!!!!!!!!!
2011. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
kenj rá egy kis lócitromot az segít :))
2011. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Parfüm, testpermet. Fújd be valamivel. Nálunk nincs ilyen probléma, egész nap a legelőn vannak a lovak.
2011. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A lócitrom mekkora jó ötlet már :O xDD

És én is parfümmel próbálkozom de ezek szerint marad a mosás :) köszi mindenkinek.

2011. júl. 15. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak mosással jön ki. Ha simán csak a lovat pucolom, vagy lovagolok, attól nem leszek lószagú, de ha kidobom azt a kevés trágyát ami van, akkor meg áthat az ammónia és a lócitrom szag.
2011. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én őrülök ha ló szagom van, és nem szoktam az utcai ruhámba istállót takarítani ...
2011. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért kell eltüntetni a lószagot? Az sokkal jobb mint a parfümök illata.
2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze én is örülök neki csak azért társaságban néha kellemetlen ha érzik rajtad. :)
2011. júl. 16. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor marad a mosás (az utolsó válaszoló vagyok).
2011. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem a lószaggal van a baj, hanem a trágyázáskor felszabaduló ammónia és lócitormszaggal, ami hamar és mélyen beleivódik a ruhába, hajba. Olyan, mint a cigi szag, attól is csak mosással szabadulhatsz.
2011. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!