Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan aki már tett le...

Van itt olyan aki már tett le rajtengedély vizsgát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
igen. Sok értelme volt megkérdezni...
2011. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az lemaradt,hogy milyen szakágban,sikerült-e elsőre és hogy miből állt
2011. júl. 16. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen már elég régen csináltam, azóta változott a dolog, de én díjugrató rajtvizsgát csináltam.

Azt tudom h annyi nem változott, h van elmélet, de a lovaglás változott mert régen egy adott pályát kellett menni, ami benne volt a vizsgakönyvben, most viszont egy C0as pályát kell menni. És régen díjlovagló programot kellett menni, most viszont simán lovagolni kell és feladatokat adnak.

2011. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen :) kb 1 éve

van egy elméleti és egy gyakorlati része : elméletben olyan kérdéseket tesznek fel ami a rajtengedély vizsga könyvben van vagyis abból kérdeznek ( nálunk egy embernek 2 kérdést tettek fel) a gyakorlatban meg van egy elő lovaglás ahol osztályban kell lovagolni mondja a vizsgáztató h mit csinálj aztán van egy 80 cm-es ugró pálya és azt kell leugratnod kb ennyi :D ha van vmi amit nem értesz elmondom részletesebben :D ;)

2011. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!