Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha nem dolgoztok a lóval...

Ha nem dolgoztok a lóval akkkor mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha pihenőnapja van akkor kiszoktatok hozzá menni gondolom és akkor mit csináltatok vele?
2011. júl. 17. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legeltetni szoktam, meg lecsutakolni, a patáját ápolni és esetleg futkározni egy kicsit a körkarámban. (Úgy, hogy én futkározok, ő meg fut utánam, és ez egy ilyen játék. =D Elég vicces, de ő szereti.)
2011. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nincs lovam, de ápolás, legeltetés, esetleg lemoshatod, kiszálazhatod a farkát, befonhatod próbának, bebogyózhatod a sörényét, vagy ha hosszabb behálózhatod (nem tudom pontosan hogy hívják), a lényeg, hogy birizgáld, és érezze, hogy akkor is vele vagy mikor pihizik, nem csak akkor érdekel, mikor dolgoznia kell.. Ó de jó is lenne egy paci:)
2011. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kimegye lecsutakolom, átmasszírozom, "répatornát" csinálunk, esetleg tanítok neki valami trükköt, lemosom, legeltetem, esetleg szőrén kötőfékkel szaladunk egyet a közeli mezőn.
2011. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretgetés, pucolgatás, legeltetés, de neki már az is sokat jelent, ha szimplán ott vagy mellette. Érezze a törődést. Esetleg vezetőszáron elmehetsz vele sétálni valamerre...
2011. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egésznap csak eszik és iszik ,ahogy az első irta ,szaladgálok előtte ,őmeg nagyon szeret kisérgetni ,sokszomár néző közönségisvan ,csodálkoznak hogy milyen kacskaringózva szalad utánam.
2011. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Én igaz mindennap használom, faluban lakom, nekem munkaeszköz a ló. Nap mint nap szekeret húz, stb. Ha éppen nincs dolga, akkor ki van kötve egy hosszú láncra, és legelnek. Este csutakolom, stb.
2011. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
csutakolom, legeltetem, lemosom. vagy kiviszem a legelőre és felülök szőrén a hátára semmi nélkül, és akkor úgy lovaglok, ahogy ő akar. :D ha elkezd vágtázni akkor vágtázunk :DD nagyon jó dolog x)) imádom a pacimat :D
2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!