Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Emiatt félhetek a lótól?

Emiatt félhetek a lótól?

Figyelt kérdés
13 éve lovagolok és már alapszinten tudtam ugratni is 90 cm-t.De egyszer a lóval esőben elcsúsztunk,azóta már 4-szer voltam egy másik lovardában,ahol legelőször lovagoltam,ott sokkal nyugodtabban ültem lóra,mint a jelenlegiben..Összefüggésben lehet a 2 egymással?hogy itt azért félek lóra ülni,felülök mert muszáj,de nyugtalan vagyok a hátán..a másik helyen meg tök nyugodt vagyok?
2011. júl. 18. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább járj oda ahol nyugodt vagy. A biztonságérzet is fontos.
2011. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem hiszem, hogy a hely miatt. Vagy pályán csúsztatok el? Ha tényleg a hely miatt, akkor járj máshová, de ha valami más oka van, akkor inkább keresd meg, nem lesz jobb, ha elmész:/
2011. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a pályán csúsztunk el egy kanyarban,mikor akadályra akartam ráfordulni
2011. júl. 18. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
nem szerencsés saras pályán ugratni :) sokan estek már így.deh azt ajánnlom,h menny vissza neh lovagolj esőbe :)
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg a hely zavar, vagy az az egy bizonyos kanyar, és tényleg annyira nagyon, akkor próbáld meg máshol, hiszen neked kell tudni, hogy hogy jó, viszont lehet ha szárazon ugyanott sokat mennétek, akkor látnád hogy nincs mitől félni, ha száraz akkor "nem bánt"... De ha jobban érzed magad máshol, akkor miért ne?:) Viszont tanulj az ilyen hibákból, mert a végére felhalmozol kismillió dolgot amitől így félhetsz, pedig elkerülhető lett volna:/ Amúgy lett valami bajod neked, vagy a pacinak?
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyikünknek se lett komoly baja,amúgy nem saras pályán akartunk ugratni,csak hirtelen elkezdett szakadni az eső és a kanyart feláztatta
2011. júl. 19. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!