Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Istállómunkáért cserébe...

Istállómunkáért cserébe lovaglás (tanítása)?

Figyelt kérdés
Szerintetek, hogy éri, mert, hogy mindkét fél jól járjon? Mennyi munka/ lovagoltatás? Milyen munkák?
2011. júl. 18. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem így működik. Elmész, megcsinálsz mindent amit mondanak - általában a legalja melókat. Cserébe lovagolsz, amikor engedik. Ha nem tetszik viszontlátás...
2011. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát jah, a legrosszabb munkákat veled fogják megcsináltatni!És amikor van szabad hely akkor lovagolhatsz egy kicsit..:S
2011. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eddig ahol voltam, mindenhol csak nagyon kevés munkám volt, de sokat lovagolhattam. Igaz, többnyire a "rossz" lovakon, ami azt jelentette, hogy a nehezebben kezelhető lovakon. Most meg saját ló van, tehát nem kell dolgoznom. Egyébként szerintem minden a lovardavezető jóindulatától függ, meg attól, hogy mennyire vagy neki szimpatikus. Nekem pl. takarítani sosem kellett. (Najó, egy alkalommal a három évből...) Az viszont lehet, hogy más, ha tanulni is akarsz lovagolni, mert akkor ugye időt is kell, hogy szánjanak rád, és nem elég, ha alád adják az úgysem használt nehezen kezelhető lovat.
2011. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valtozo . A helytol fugg . En ahova jartam ott segitettem es lovagoltam . Tanitottak . Utanna meg mar terepre jartam veluk stb...Kerdezni kell mit adnak miert ! Igy nem lehet teljes valaszt adni , mert ahany haz annyi szokas .
2011. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Írtam neked privátba

2011. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahova én jártam: Napi 8 box kiganézása 1 hétvégén. Úúúúúúúúgy fél évig jártam ki, de nem bírtam tovább várni, elmentem. Összesen 3x dobtak föl a lóra...


Viszont osztálytársaméknál: Ha fölszerszámozod,leápolod a lovad,félár, ha kiganézol 1 boxot,ingyen...

2011. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok - oktatás nélkül.
2011. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismét utolsó vagyok: A 8 box maga nem sok 1 nap - kb fél óra max. :P De a fél évig havi 4x 8 box ért 3x lovagolhattam oktatás nélkül.
2011. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!