Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg felujításról szeretnék...

Nyereg felujításról szeretnék hülyének tűnő kérdéseket feltenni?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy nyereg felujítása? (olyanra gondolok hogy van egy kicsi szakadás a nyeregszárnyon, meg kopások)


Lehet hülye kérdés dee... EGy nyerget újra lehet festetni? Szóval barna színű de nagyon megvan kopva.

Ha igen, mennyibe kerül? Vagy házi praktika is van?


Tényleg lehet ostoba a második kérdés, de tudni szeretném.. Köszönöm szépen!


2011. júl. 21. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem írtad volna le annyszor, hogy lehet, hogy hülye kérdés, akk még meg is erőltetném az agyam...
2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismerősöm lefestette bőrfestékkel, kb pár hétig volt olyan, aztán megint lekopott, az alatt az idő alatt pedig csúszott nagyon, nem volt jó benne ülni..


barth róbert honlapján fent vannak, hogy pl feltömést, újrabőrözést mennyiért vállal

2011. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak bőrfestékek, én pl. befújtam vele, annyira nem is kopott le, de a gatyámat megfogta, szóval kicsit necces a dolog. Amúgy google-n tudsz keresgélni nyeregkészítőket és javítókat, szerintem ők foglalkoznak festéssel is, mivel felújításról van szó, ők szerintem többet tudnak segíteni! :)
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Végülis, sötét a gatyám! :D:DD:D
2011. júl. 21. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne röhögjetek ki, de a barna cipőboksz??
2011. júl. 21. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! Nyeregolaj, szappan? Mondjuk az kb egy alkalom, amíg szép, de otthon inkább ne próbálkozz vele, kérdezz meg valakit, aki ért hozzá, és akkor még midnig meg tudod csinálni otthon, de egy nyereg értékesebb annál, hogy elrontsd ilyenekkel. A másik, hogy nem néztem, nem tudom mennyiért vállalnak felújítást, és hogy mennyire értékes a nyerged, de lehet, hogy inkább megérné egy újat venni, egy olcsót, ha meg értékesebb, akkor gondold át, megéri e megcisnáltatni..
2011. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm.
2011. júl. 22. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!