Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnnan válasszam? (többi lent)

Honnnan válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés
honnan vegyek lovat? internetes hirdetésekben lehet bízni? tenyésztötöl? "paraszt bácsitól"?
2011. júl. 22. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
tenyésztő
2011. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Mondjuk kiállításra nem mehetsz a parasztbácsi lovával és valószínűleg ugratni se fogsz vele.

Viszont hobbyra semmi baj nincs vele.

A tenyésztő elég húzós árakat ad. A jó lovak mellé.

Igazából mikor mi lovat vettünk akkor egy nagyon jó barátom.(ízig vérig kupec) ő ajánlotta a lovat. (8 évesen vettük most múlt 20 soha semmi baj nem volt vele.) Mondjuk az internetes hirdetésben nem nagyon bízok pl. barátnőmék netről akartak lovat venni. Elmentek megnézték a ló fullra lesoványodva. kb 2 hónapos képeket raktak fel és ott még gyönyörű volt a ló.

Meg függ attól is hogy mennyit akarsz költeni a lóra.

Kérdezd az edződ ő biztosan segíteni fog benne!

2011. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én az enyémet az internetről vettem, de szerencsém volt mert szerintem ennél jobb lovat keresve sem találtam volna . de persze vannak buktatók pl mostani lovam előtt amit megnéztünk kedves gyerekbarát lónak lett hirdetve, de mikor elmentem megnézni nem lehetett mellé bemenni a boxba úgy rúgott. de mint mondtam ki lehet fogni nagyon jókat is. tenyésztőtől biztos hogy csak minőségi "árut" kapsz, de azt meg is kell fizetni... sok sikert :)
2011. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! csak hobbyra használnám! apukám "paraszt bácsitol" akar venni de én nem szeretnék onnan! de a nagyon drágát nem tudjuk megfizetni!
2011. júl. 22. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Edző ismerettségei, internet. Vki írta, hogy elmentek megnézni, a ló sovány volt... És? Megvetted? Adtál érte előtte pénzt? Nem. Akkor? Semmi bajod nem lett, legközelebb max nézel közelebbit, akkor még az utazásra se foghatod.. Jókat is ki lehet fogni, elmenni megnézni, ruhát se veszel próba nélkül, legalábbis én nem, szóval megnézni mindig meg kell, nem mind lesz tökéletes nyilván, de hát mit is vártatok?
2011. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!