Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten van valami OLCSÓ...

Budapesten van valami OLCSÓ lovas bolt? (a decathlonon kívűl)

Figyelt kérdés
lovasturkáló is lehet!!( főleg ahol olcsón árulnak nadrágot)
2011. júl. 22. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha tudjátok akkor a címét és a honlapját is (ha van) írjátok le lécci!:)
2011. júl. 22. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán van ilyen. Inkább a lovasok.hu-n keresgélj, ott nagyon sok használt és új eladó cucc van olcsó áron, amik még kitartanak jó darabig :)
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, én eladnám neked a 2 lovaglónadrágom darabját 3000ért. régebben 5490 volt mind a kettő a decathlonba de ma már olcsóbbak. mutatom:

[link]

ez pedig ugyanilyen, csak a kék helyett babarózsaszínt képzelj oda :

[link]


a nadrágok méretei 159/172, ha kicsit alacsonyabb vagy az sem baj, mert legalább le ér a bokádig a tépőzár. Kitűnő állapotban vannak, kb 4-5x volt rajtam mind a kettő, de maradtam a sima feketénél. Ha szeretnéd őket, írj privátba :)

2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A decathlon egyáltalán nem olcsó. Menj el a Nagy Lovasba és nézz körül ott. Általában van egy csomó kedvezményük, és jó a minőség. Én ha tudok, oda megyek.
2011. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tattini az nem tudom mennyire olcsó de elég jó és az érden van
2011. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. júl. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!