Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ezek a nyergek...

Szerintetek ezek a nyergek megérik? És ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Sajnos ennél többet nem igazán tudok erre költeni....:S


2011. júl. 24. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első egy univerzális nyereg, a második inkább egy díjlovasra hasonlít mivel hosszabb a nyeregszárny, attól függ mire használod. Ha ugrani, meg hobbira akkor az elsőt ajánlanám, ha idomítani és síkmunkára akkor a 2. Én nem tudom ,hogy alkatilag milyen vagy, de ha normál alkatod van akkor mindenképpen az első, mert az 17-es a 2. 18-as ami szerintem nagy.. :)
2011. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ööö... Ez nem így megy, hogy ez megéri az megéri.... Először a lóra legyen jó, aztán Neked. (mert a végén nem érted majd, miért ideges, miért nem "megy úgy" alattad, pedig csak a nyereg rosszul fekszik fel a hátán)

Nem is tudjuk, milyen lovad van, a 18-as nagyon nagy egy átlagos lónak.

2011. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is mire lesz használva?:)
2011. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a második válaszhoz annyiban szólnék hozzá, hogy a 18-as az ülőfelület nagysága, a ló méreteihez semmi köze, egyedül a te fenekedhez :) a 18-as egy felnőtt férfi mérete kb. átlagos testalkatú nőknek inkább 17-es 17feles kell. ebben az esetben a 32-es és a 33-as szám jelöli a marvas méretét


Amúgy ha saciékkal felveszed a kapcsolatot, akkor nagyon szívesen házhoz visznek neked több nyerget is, és segítenek kiválasztani, hogy melyik passzolna leginkább a lóra. ha veszel nyerget a végén, akkor a kiszállásért azt hiszem nem is számolnak fel semmit :)

2011. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hobbyra kell a nyereg, de azt még eldöntjük, a 17es méret nekem jó.

Amúgy a "megéri" kérdés a minőségére vonatkozott, nem az árára és nem azért hogy csak nekem legyen jó.

2011. júl. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!