Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire figyeljek első ló vásárlá...

Mire figyeljek első ló vásárlásakor, ha legfőképpen ugró célra kell a ló?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:07
 1/9 anonim válasza:
17%
Mindenféleképpen 4 lába legyen!
2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék,ha lehet
2011. júl. 25. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
ha profi szinten akarsz ugrani akkor mindenképpen jó származású, lehetőleg már kipróbált lovat vegyél , vagy olyat ami még nyers de jók a szülei (ugrani) .
2011. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és maximum hány éves korig?
2011. júl. 25. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
mennyire versenyszerüen akarod ugratni? szerintem 10 éves kor még bőven belefér(15 éves korba is tudni fog még ugrani jó esetbe csak ha olyan lovat veszel akkor hamar "nyugdijba" kell vonultatnod)
2011. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minden a pénztárcádtól függ. hét-nyolc éves korára már látszik, hogy milyen képességei vannak, de ha még sokat kell tanullnod, akkor 12-14 éves körül válogass. vidd magaddal az edződ, meg egy állatorvost azokhoz, amelyek már átmentek az első rostán. érdemes lehet csinálni egy röntgent is, ez elég húzós, de ezzel ki tudod zárni a lábsérülés esélyét (az első nem mondott nagy hülyeséget, az ugrólónál ha lehet még fontosabb a láb épsége, mint más szakágakban versenyző társainál)
2011. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
edző fölösleges,annyit már tudok a lovakról,hogy bőven elég az állatorvos,több lovas társamnak is én találtam meg a tökéletes lovat számukra,most én jövök,hogy megtaláljam magamnak a tökéletes társat
2011. júl. 25. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Egészséges legyen. Szerintem ez a legfontosabb. Azután jöhet a szín, fajta stb.. Ja meg a hely,ahol tartod.
2011. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lovat válassz, ami elég fiatal. (5 vagy 6 éves kortól kb.10-ig nézz)
2011. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!