Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények erről a fajta...

Vélemények erről a fajta dechatlonos kobakról?

Figyelt kérdés

[link]

Attól kérdezem akinek konkrétan volt már ilyen. Esést hogy birja, mennyire kényelmes, strapabiró stb.és hogy neki melyik méret van?


Ajándék lenne 20éves lánynak.


2011. júl. 25. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Már nem kellenek a válaszok mert már kiderült hogy van kobak.
2011. júl. 25. 18:40
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg ilyen volt már valakinek?

[link]

2011. júl. 25. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen kobakom van és szerintem jó kobak, többször estem már vele(a fejemre) és nem éreztem utána semmiféle fájdalmat. Nekem bevált, de sajnos az előző kobakról nem tudok semmi :S

2011. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem érdemes kicsit drágábbat venni, mert nagy baj lehet belőle, ha nem elég jó. Nekem ilyenem van: [link]
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez a legideálisabb kobak a hobbi lovagláshoz és a versenyekhez is megfelel, de már elmondtam hogy nekem si ilyen van és meg vagyok vele elégedve(az első)
2011. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki írta, hogy többször esett fejre a kobakjában: renemélem tudod, hogy a kobakot fejreesést követően cserélni kell, mert ha nem is látszik külsőleg, az agyag szerkezete sérülhetett, így már nem nyújt olyan védelmet. Nekem mindig azt mondták, hogy újat kell venni, ilyen estekben a saját biztonságunk érdekében.

A motorosok is új bukót vesznek, ha estek benne és a fejüket is érte ütés.

Nekem 8 éve van meg a kobakom szerencsére egyszer sem estem benne fejre.

2011. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!