Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elaltatják a gyilkos lovat....

Elaltatják a gyilkos lovat. Ti nem sajnáljátok a pónit is?

Figyelt kérdés
Http://hir6.hu/cikk/56513/elaltatjak_a_gyilkos_ponilovat
2011. júl. 25. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Bár nem a kutyák témába tartozik, nagyon nagyon sajnálom a lovacskát és biztos vagyok benne hogy annak a támadásnak oka volt!
2011. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, későn vettem észre, hogy a kutyákhoz sikerült írnom. De valahogy én is úgy érzem, hogy valami kiváltotta ezt a viselkedést a póniból.
2011. júl. 25. 22:55
 3/18 anonim válasza:
16%
az ilyen közveszélyes vadállatokat ki kell irtani!
2011. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele, hogy biztos volt rá oka, valaki nem úgy bánt vele, ahogy egy lóval kéne...

Sajnálom szegényt, de lehet h jobb neki így.

2011. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Egy ló nem szokott ilyet tenni, hogy pl bosszúból megharapja a gazdáját. Az lehet, hogy nem bírja ha pl megveri meg hasonlók, de inkább kikerüli olyankor, esetleg afféle "színlelt" támadást indít ellene, de ez sohasem megy át valódiba. Egyszerűen elzavarja, ha nem jön be, akkor sem a harapás következik. És pláne, honnan tudja, hogy pont torkon kell harapnia?

Szóval nekem ez az egész ügy gyanús...lehet véletlen volt az egész, és most a gazdi bosszút akar állni.

2011. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Én nagyon sajnálom szegény pacit, mert biztos volt, oka rá. Az ember biztos megijesztette, vagy nem úgy bánt vele ahogyan kellene! Én nem altatnám el, más lovak is vannak akik, harapnak, pl: csak valakinek beleharap a kezébe, de akkor se altatják el! Szegény pacóka rossz helyre harapott! :(((
2011. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha megtehetném, biztosan örökbe fogadnám... Hol vannak ilyenkor az állatvédők???
2011. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Nagy a szatok hogy szegeny lo biztos okkal tette, meg hogy orokbe fogadnatok. Fogadok mind gyerekek akik iet irtak. Akk latnalak ha eppen titeket vagy hozzatartozod nyirna ki egy ien lo. Ertem en hogy filmekben jol mutat hogy a kicsi tizenketeves lany megszeliditi a vad lovat, de valosagban egy kezemen meg tudom szamolni ki lenne kepes erre (es az biztos nem ti vagytok). Na most ha nincs eppen keznel egy ilyen suttogo akk bizony a lonak mennie kell, az sem valtoztat semmit a dolgon hogy valoszinuleg hozza nem erto gazdaja volt es rossz volt a neveltetese.


Tessek le lehet pontozni engem is mint az elozo ket valaszolot aki valoszinuleg tudja mit beszel. Szanalmas.

2011. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Ja es ne keverjuk a veletlen balesetet a gyilkos lovakkal
2011. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó: Érdekes módon a lovat gyerekek lovagolták, és ha torkonharap valakit, az nem ok nélkül van. Az meg már csak más dolog, hogy a karámba nem behajolunk itatni, hanem bemegyünk, vagy esetleg betesszük a vödröt, de még véletlen sem úgy, hogy egy pókot meglátok és beragad a fejem a két léc közé ahogy próbálok kijönni... A másik, hogy a lovon lehet látni, hogy valami nyűgje van, vagy rádsunyít, vagy jobban megindul, de biztos nem állt a pasi, itatta a lovacskát, a póni ivott, aztán fogta magát és elharapta a gégéjét... Mondjuk ezt már sose tudjuk meg, hiszen így is hatvanféleképpen van elmesélve az egész. Szerencsétlen baleset, mindenki más véleményen van, így már én is tartózkodva mennék oda ahhoz az egy bizonyos lóhoz. Részvét a családnak és a hozzátartozóknak! Nyugodjon békében:/
2011. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!